Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Férfiak! Ti szeretitek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti szeretitek a gumit, vagy inkább jobban örülnétek, ha a párotok fog. Gátlót szedne?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 12. 18:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
52%
Én nem szeretem.De a fogamzásgátlóhoz sem ragaszkodok..máshova is lehet élvezni..
2017. ápr. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%

Én "szeretem". Persze, jobb nélküle, de a szexuális kultúra része, hogy tudod használni.

Rengeteg előnye van. Nem csak ez az egyetlen, ami a betegségektől is véd, de az egyetlen "férfi​ fogamzásgátló". Minden mást a nő használ, amihez azért kell részemről bizalom is.

Semmi mellékhatás, nem tartós a hatása, biztonságos, olcsó, és tudom, hogy védekeztünk.

Egy picivel gyengébb az érzés, de még így elég jó érzés dugni. ;)

2017. ápr. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
35%
utáljuk a gumit.
2017. ápr. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Jó a fog gátló, ha nem nő ki a foga nem tud fogazni (ha ha de vicces vagyok).


Komolyra véve nekem gumival se volt bajom csak van olyan helyzet, amikor a hév véget ér a gumi kibontásával.

2017. ápr. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
71%

Nincs párom jelenleg, de én a fogalmazásgátlót utálom, nem kell a vegyszer az embernek!

Inkább húzok gumit ameddig csak kell!

A máshova is lehet élvezni meg felelőtlen dedós gondolkodás!

31/F

2017. ápr. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
77%

"Máshova is lehet élvezni"

Gratulálok, ha így folytatod nemsokára apuka leszel.

2017. ápr. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
68%

A "máshovaislehetélvezni" vallásúaknak meg aztán jönnek az efféle kérdések...

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..

2017. ápr. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
100%

Eddigi barátnőimmel gumival szexeltünk. Jelenlegi párom előtti csajszi ötletelt azon, hogy próbáljuk ki gumi nélkül. Akkoriban ilyen hüvelykúpot használtunk + gumit, (magyarul az atomnál is biztosabb volt a dolog), de nem mentem bele, mert csak önmagában a hüvelykúpban nem bíztam. A lánnyal vége lett a kapcsolatnak, mert megcsalt. A jelenlegi párom kezdetben fogamzásgátlót szedett, eleinte tök fura volt, mert ismeretlen volt számomra a sok "gumizás" után, de baromi jó érzés, hogy szabadon szexelhetsz a szerelmeddel, bármikor, bárhol! Amikor megkívántuk egymást hamar felizgultunk mindketten és ment a menet ;) Isteni érzés volt, mindkettőknek. Vagy két éve letette a gyógyszert, a szexuális életünk sem olyan fényes már és nagyon keveset szexelünk (heti 1...). Sohasem volt bajom a gumival, mert valóban egy nagyszerű találmány, megvédi millió meg egy dologtól mindkét félt. DE! Attól rombolóbb nincs, amikor eddig megszoktad, hogy bármikor elkaphatod a párod, most pedig egy felizgatott péniszre 3 percet kell szenvedni mire az óvszert felhúzod, na utána építsd fel magadban az ihletet, bármennyire is vagy szerelmes a párodba. Sőt én azt sem hiszem el, hogy olyankor a csajok sem vesztenek az "izgalmi állapotból".

Nem feltétlen a beleélvezéses szex miatt volt jó a tabi, mert ment mellre, popsiba is, hanem a szenvedély miatt és a szabadság miatt, sokkal boldogabbak is voltunk akkoriban.

2017. ápr. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat! Főleg neked, kedves utolsó!
2017. ápr. 14. 16:28
 10/14 anonim válasza:
100%
8-as vagyok. Igazán nincs mit, ha van még kérdésed, írj bátran privátban. Egy utolsó szösszenet még: fiatalok vagyunk, 25 évesek. Még szerintem bőven az élvezeteknek kellene élnünk, munkánk az van, de még kell másfél év, hogy helytálljunk, majd ezt követően tervezzük a családot. Én azt javaslom,a nagyon fiataloknak is és a hasonló korúaknak is, mint mi, hogy vágjanak bele nyugodtan, ki kell próbálni! Attól szebb nincs, amikor a saját pároddal élitek meg a nagy örömöket és magatoknak "perverzkedtek". Emberek vagyunk és egyszer élünk, én szerintem nagyon bántam volna, ha soha nem lett volna ilyenben részem. Ez az én véleményem. Mindenki maga dönt ;)
2017. ápr. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!