Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » S. O. S! Kerlek normalis...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S! Kerlek normalis valaszokat adjatok! Hogy vannak ezek? Tobbi lent👇

Figyelt kérdés

Ma voltam nogyogyasznal, megvizsgalt, felirt gyogyszert ki is valtottam, mar be is vettem. Elmondtak hogy hogyan kell szedni MEGERTETTEM!!

Tudom nem 100%os vedelmet nyujt, de az lenne a kerdesem hogy hanyadik napi szedes utan lehet azt csinalni h elmegy bennem a pasim es nem leszek terhes? Szoval hanyadik beszedes utan gatolja a terhesseget?

TERHES NEM AKAROK LENNI!!

A gumit meg ne ajanljatok mert enis tudom h "akk gumival csinaljam".

18/L


2017. ápr. 7. 17:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%
Az első levél beszedése után elhagyhatjátok a gumit.
2017. ápr. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Mi is megértettük volna csupa nagybetűs részek nélkül...

Ha ennyire jól tájékozott lettél, hogy lehet, hogy arról nem esett szó, mikortól véd a gyógyszer és mikortól nem kell kiegészítő védekezés?? Ezt elfelejtetted a dokitól megkérdezni. Logikusabb itt feltenni a kérdést. :)

2017. ápr. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Azert irtam nagy betukkel mert az elozo (nem ennel a kerdesnel) bunkoztak meg azt hittek fogyatekos vagyok mert h ezeket nem irtam le.

Am koszi.

2017. ápr. 7. 17:59
 4/11 anonim ***** válasza:
Értem. De akkor is. Ha ennyire nem számítasz itt értelmes válaszokra, akkor mégis miért itt kérdezed? Voltál dokinál, ezt vele beszéld meg. Én csakis az ő szavára adnék. Felhívod és kész. Az a biztos.
2017. ápr. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Gyanítom, hogy egyébként eleve nem jól kezdted el szedni, ugyanis nem tartom túl valószínűnek, hogy menstruáció alatt mentél nőgyógyászhoz, márpedig a fog. gátló első szemét a menzesz első napján kell elkezdeni szedni, vagy a 2-5. napon, nem a vakvilágba csak úgy beszedni.

De egyébként van egy szép papír a dobozban, amit úgy hívnak, hogy betegtájékoztató. Abban gyönyörűen le van írva, hogy hogy kell elkezdeni szedni és hogy mikortól hat. Mert bár sok az egyforma, de nem mindegyik ilyen.

Van olyan, amit ha a vérzés első napján kezded el szedni, akkor már az első szemtől kezdve véd, megint másik csak később fejti ki a hatását. Honnan tudjuk, hogy neked milyet írtak fel? Azért kéne elolvasni azt a nyamvadt betegtájékoztatót, amiben még számtalan hasznos információ benne van, amit nem ártana, ha figyelmesen végigolvasnád, ha már annyira nem akarsz terhes lenni!

2017. ápr. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

3napja mensizek es igy is kegvizsgalt a doki (ma keves jott) kijelentettem elore a dokinak h mensizek es azt mondta nem gond es igy is megvizsgalt.

A masik az h mondta h matol kezdve kezdjem el szedni, mar be is vettem..

2017. ápr. 7. 18:28
 7/11 anonim ***** válasza:
A fogamzásgátló tablettát a vérzés első napján kell elkezdeni szedni. Egyébként az első levél után már lehet. 23 L
2017. ápr. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Koszi. De a nogyogyaszom mondta h ma is beszedhetem..
2017. ápr. 7. 19:27
 9/11 anonim ***** válasza:

A betegtájékoztatóban le van írva. Nekem például olyan van ami azt írja, hogy már az első tabletta után mehet (én is furcsálltam).

De olyan is van ami már 7 tabletta után hat.

2017. ápr. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

6. Valaszolo! Normalisan kertem a valaszt nem bunkozva.. es nem ez volt a kerdesem amit te leirtal ugyhogy elmehetsz a budos p*csaba.

Ha zavar nem kell megnezni vagy visszairni.. menj mashova kotekedni..

2017. ápr. 8. 08:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!