Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogy kell most szedni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell most szedni a fogamzasgatlot?

Figyelt kérdés

a 2 első szemet nem tudtam beszedni, ilyenkor hogy kell szedni? Hagyjam ki az első kettőt es vegyem be a 3. at ma?

koszonom


2017. ápr. 4. 22:37
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
Olvasd el a tájékoztatót,úgy kell szedni!!
2017. ápr. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mielott ordibalsz, kerlek tajekozodj. Az nincs benne hogy 2 tabletta eseten mit kell tenni, vagyis de irvost kell megkerdezni. Neharagudj de ejfelkor nem hivom fel :)
2017. ápr. 4. 23:02
 3/8 anonim ***** válasza:
54%

Az enyémbe benne van.

A mi a teendő,ha 1 vagy 2 filmtablettát hagyott ki a héten résznél kell keresgélni...

És nem ordibáltam

2017. ápr. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hogy érted, hogy nem tudtad szedni. Mert 2 napja kellett volna elkezdened? Az a két nap nem számít, és kihagyni se kell, csak kezdd el az elsőtől, szedd mintha ma kellett volna kezdeni.
2017. ápr. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Az lehet, de az enyemben nincs, csak olyan hogy mi a teendo ha 1tablettat hagyott ki, az egynel tobbnel pedig annyi hogy orvost kell megkerdezni.

Szedjem be az elsőt akkor? Remelem akkor igy jo lesz :)

Annyi hogy nekem 24+4es tehát nincs 7 nap szunet


Azert nem tudtam beszedni mert sajnos a multheten nem tudtam elmenni a gyogyszertarba csak ma delutan tudtam kivaltani.

2017. ápr. 4. 23:16
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálad nem kihagyás történt,hiszen még el sem kezdted szedni,nem?Kihagyás az azt jelenti,hogy megszakítod a szedését,érted?

Olvasd el még egyszer a betegtájékoztatót.

2017. ápr. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Írd már le érthetően, hogy akkor most mi történt! Most kezded el szedni, vagy már szedted az előző hónapokban is? Mert még mindig nem világos.
2017. ápr. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Miért ne szedtem volna? szedem 3 éve :D

egy szóval sem írtam hogy most kezdem, ha most kezdeném akkor simán bevehettem volna a menszesz 5. napján is.

2017. ápr. 10. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!