Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Januar 25 en szultem csaszarra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manoka1200 kérdése:

Januar 25 en szultem csaszarral! Februar 1w en megjott es elkezdtem szedni a Rigevidon tablettat! A 8 ik tablettanal megjott. Nem olyan mint a rendes menstruáció kevesebb es inkabb barnas. Tart mar 5 napja! Mitol lehet?

Figyelt kérdés
2017. márc. 31. 22:42
 1/10 piroska és a farkas ***** válasza:
A választ nem tudom, de remélem, kivártátok a 6 hetet...
2017. márc. 31. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Valószínű hogy nem menstruációs vérzés. A legbiztosabb, ha megkérdezed a nőgyógyászod
2017. márc. 31. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen kivártuk a 6 hetet!!
2017. márc. 31. 23:18
 4/10 A kérdező kommentje:
Marc 12 akartam irni bocsánat!:)
2017. márc. 31. 23:20
 5/10 anonim ***** válasza:
A fogamzásgátlótól! Két hónapja kezdtem el szedni, az első hónapban miután megszűnt a rendes menstruációm, utána az első levél végéig barnáztam, minden nap. Ez elvileg természetes, sokat olvastam a témában, más nőknél is volt ilyen amikor elkezdték a gyógyszert. A szervezeted így reagál a változásokra. Szerintem ne aggódj miatta.
2017. ápr. 1. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! !!:*
2017. ápr. 2. 02:10
 7/10 A kérdező kommentje:
Azért véd a tabletta?
2017. ápr. 3. 22:54
 8/10 anonim ***** válasza:
Tájékoztató szerint ha a menstruáció első napjától szeded, akkor már másnap védve vagy. Mi abban az egy hónapban nem is szexeltünk párommal :/
2017. ápr. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Mi szexeltünk!!idegesitő ez a vérezgetés:((((( féltem hogy nem véd!Masik gyereket nem szeretnénk és elvetetni meg nem szeretném ha úgy alakúlna!!!Eddig nem védekeztünk fogamzásgátlóval!!!!
2017. ápr. 7. 16:03
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ne aggódj :) nekem az első levél vége felé például volt két hányásos, hasmenéses napom valami vírustól, mindig úgy vettem be a tabit, hogy utána már nem volt hányás, hasmenés...rá pár napra szex, ráadásul pont tabletta mentes időszak. Kicsit paráztam, hogy így baj lehet, de nem lett. Nem egyszer úgy vettem be, hogy előtte nem sokkal fogyasztottam némi alkoholt, ez sem befolyásolt semmit. Ne aggódj! Nem tudom hol tartasz a tabikkal, de hidd el elmúlik, és attól hogy vérzel, védve vagy.
2017. ápr. 15. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!