Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Spirál 22 évesen?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Spirál 22 évesen?

Figyelt kérdés

Üdv!


22 éves lány vagyok, sajnos nem szedhetek fogamzásgátló tablettát, így gondolkodok a spirálon. Nem szültem még. Mit gondoltok? Hormonos, hormonmentes?


Köszi előre!



2017. márc. 30. 19:20
 1/7 Ramone ***** válasza:
0%
Úgy tudom hogy spirált csak anyáknak írnak ki, neked a kúpot mondanák
2017. márc. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Amerikban sokan használnak nem szültek is. A szült nem szült vitába csak annyit jegyeznék meg, hogy kedvesem is spirált tetetett be szülés után, de császáros volt, így a méhszája ugyan annyira nem tágult ki mint egy nem szültnek.... Illetve az abortusznál ia tágítják. Szóval lehet, hogy találsz orvost aki felrakja. Nem tudom, higy törvény tiltja-e, vagy más megfontolás
2017. márc. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a nőgyógyászod 😊
2017. márc. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2017. márc. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem szedhetsz foggatlot akkor a hormonos spiral megis milyen elgondolas alapjan opcio ?


Am van tobb meretben spiral ... Alt a legkisebbet teszik fel ilyenkor

2017. márc. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
100%
Ismerősöm 22 és van neki. Bar neki van petefészek cisztája is. Fel lehet rakatni, de nem gyakori. Amúgy mivel még sose ért semmi a mehed belsejéhez, így a szervezeted nem tudja hogy reagáljon elsőre. Szóval fájdalom hányinger rosszullétek stb lehetnek tőle.
2017. márc. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 2 éve, 28 évesen tettek fel spirált, és én se szültem még. Pár hónap kellett, hogy hozzászokjon a szervezetem, addig nagyon erős volt a menzeszem, és görcsöltem is (azelőtt alig volt pár csepp, és görcseim se voltak). De ezek mind elmúltak idővel. Hormonos spirált csak már szült, idősebbeknek tesznek fel (én goldlilyt kaptam).

De ne az itteni válaszok alapján akarj dönteni, hanem a dokiddal konzultálj erről, és ő fogja majd a számodra legjobb megoldást ajánlani.

2017. márc. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!