Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Idosebb mar szult noket...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idosebb mar szult noket kerdeznem?

Figyelt kérdés

Nektek milyen fogamzasgatlo eszkozotok van es miert pont azt valasztottatok?


Donteskeptelen vagyok ez ugyben

3 gyermekem van es nem akarok tobbet

Eddig gumival vedekeztunk de mar nem szoptatok igy valami kevesbe macerasat keresek


Olyan sok fele lehetoseg van



2017. márc. 25. 11:10
 1/10 anonim ***** válasza:
17%

Egyértelműen a tabletta. Azon túl, hogy a legpraktikusabb, a legkényelmesebb is.

A férjemnek nem megy gumiban, tehát az eleve szóba sem jöhetne, de én sem szeretem, sokkal jobb ha érzem a párom, különösen amikor elsül.

Ha pedig nyaralni megyünk, tudok játszani a menzesz időpontjával is.

Ráadásul azok a nők, akik fogamzásgátlót szedtek, sokkal kisebb eséllyel betegszenek meg rákban.

2017. márc. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
35%
Spirál. szülés előtt és után is ez vált be. A tablettát nem bírom.
2017. márc. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én egész életemben óvszert használtam és ettől nem vagyok hajlandó eltérni. Nem tartjuk macerásnak. Semmiféle hormon tartalmú dolgot nem akarok használni.

N 40

2017. márc. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
ha már van 3 gyereked, és tuti nem akarsz többet, akkor menj biztosra, köttesd el magad. Oké, hogy műtét, de legalább utána nincs többé gond a fogamzásgátlással
2017. márc. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%

Én fogamzásátló tablettát választottam, semmi bajom vele, nem dőlök be a "mérgezem magam a hormonnal" hisztériakeltésnek, mert semmi alapja. Orvosnak inkább hiszek, mint kuruzslóknak, javasasszonyoknak, meg hozzáértő idegeneknek.

Semmi kockázata nincs, biztonságos, kényelmes.

2017. márc. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, gratulálok, nagyon okos vagy. :-)Nem azért mert tablettát szedsz, hanem mert kuruzslásnak tartod azt,hogy valaki nem akar hormon tartalmú dolgokat bevinni a szervezetébe. Nekem mondjuk normális orvos fel sem írná, mert keringési zavaraim vannak. A barátnőmnek kérdés nélkül felírta az orvos, ő bízott benne. Trombózist kapott. Kiderült, hogy nem szedheti, de addigra már megvolt a baj. Igen, nem mindenkire vonatkozik ez, de nem véletlen, hogy negyven fölött már nem is ajánlja a legtöbb orvos sem....
2017. márc. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50%

Bár igaz hogy férfi vagyok, de egyet értek az 5-el. A fogamzásgátlot egy tanult orvos írja fel kivizsgálások alapján. AZ osszes tabi be van vizsgálva. Nem egy okoskodo cikkiro, vagy falusi néni szavára adnék, hanem egy szakemberére. Szerintem is simán bevállalhatod a fogamzásgátlot.


Mindamellett h "megvédtem" a tabit, tanácsot ahogy írtam férfi létemre inkább nem adnék. :)

2017. márc. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Szeretem mikor a pasik a fogamzasgatlas a nokre haritjak ...
2017. ápr. 9. 12:38
 9/10 anonim ***** válasza:
Dontsd el végre mit akarsz. A kérdésedben egyértelmuen az idosebb, szult noket szolitottad meg. Férfi létemre írtam egy rendes választ, hozzátettem hogy mivel nem nekem szolt a válasz nem tudok érdebbeli választ adni. Ez egy. Ketto, igen, B+ férfi létemre nem tudom hogyan hat a te testedre egy fogamzásgátlo, spirál stb. Képzeld el nem hárítom a barátnomre a védekezést. Ovszer huzok a farkamra, mert a sex, védekezés, gyerek kozos dolgok. Rendes válaszíroba kotottél bele, és tokre feleslegesen, mert mindig normálisan válaszolok a kérdésekre. De ha már kotozkodni akarsz, tudok azt is, foleg ha azt várják el tolem...
2017. ápr. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

*nem nekem szólt a KÉRDÉS..."

* érdembeli

2017. ápr. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!