Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló mellett nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló mellett nem jött meg. Mi lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

1 évig szedtem a Cypromix nevű tablettát. Múlt hónapban kezdtem a Dienille-t. Az orvosom azt mondta ugy kezdjem, mintha a másikat folytatnám. (utolsó 7 napos cypromix szünet után kezdjem ezt)

Így is tettem, arról nem mondott semmit hogy várni kéne a védettségért, ezért nem is vártunk a barátommal. Az elsö levél beszedése után azonban nem jelentkezett rendes vérzés. Csak a 4. napon. Cypromixnél is akkor jelentkezett de 4 napig tartott. Nagyon aggódunk a barátommal, hohy esetleg terhes lennék. Édesanyám szerint nincs gond, de azért örülnék ha valaki tudna nekem valami tanácsot, okosságot mondani!:) Elöre is köszönöm!

18/L


2017. márc. 20. 22:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Magyarán megjött normálisan. Legalább elolvasnád a tájékoztatót ,mielőtt elkezded szedni,mindjárt okosabb lennél!!

Ha megjött mit rinyálsz?

2017. márc. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Elolvastam igen. És lehet félreérthetöen fogalmaztam. Egyetlen egy napig véreztem egy nagyon keveset. Mivel nálam ez nem megszokott (meg szerintem másnál sem) ezért "rinyálok".
2017. márc. 20. 22:39
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez a te hibád,védekezni kellett volna legalább még 1hónapig máshogy,szerintem mondta az orvos is!

Nem csak durr bele!!

2017. márc. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem mondta. Annyit mondott, hogy ugyanugy 7 napos szünet után kezdhetem szedni mert az összetétele a két gyógyszernek hasonlo csak ennek kevesebb a hormontartalma.
2017. márc. 20. 22:50
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Azért ez a Dienille sem egy gyenge gyógyszer. Hormonterápiára ezt is használják (endosoknak, pcos-soknak előszeretettel adják mert antiandrogén) és sokaknak nem jön meg mellette a szünetben ha túl erős számukra.

Egyébként 1 kimaradás/bizonytalan vérzés esetén tesztelj és ha negatív akkor nyugi, ha a második is kimarad akkor viszont doki azonnal.

2017. márc. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!