Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha együtt fürödtünk a pasimmal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha együtt fürödtünk a pasimmal és alaposan lemosta a péniszét és utána gumi nélkül bedugta nekem és kibehuzta párszor és kb 1 percig volt bennem akkor mennyi az esélye hogy terhes legyek?

Figyelt kérdés
2010. máj. 10. 21:36
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Volt egy exem, aki legalább 1 évig megszakitásosan szexelt a volt pasijával. Soha nem esett teherbe.
2010. máj. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Mi is így voltunk. Tudom, hogy felelőtlenség volt, de nem érdekelt. Sose volt semmi gáz, de ma már a biztonság kedvéért gyógyszerezek. :)
2010. máj. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Szerintem max 1%. Mi is szoktuk és semmi.....
2010. máj. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
mennyiben releváns, hogy alaposan megmosta? :D
2010. máj. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
21:54 nekem meg a volt osztálytársam szexelt mindig megszakítással. 18 évesen becsúszott egy baba, amit a szülei unszolására elvetetett. Azóta roncs a csajszi.
2010. máj. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Annyira bírom az ilyen okos embereket...

Én is így szoktam, és nem lettem terhes, tehát te sem lehetsz"

Szerintetek ez normális érv? Attól, hogy nektek nem jött össze, másnak sem jöhet?...

Egyébként tényleg kevés az esélye, közelít a nullához. De az ördög nem alszik.

Minek húzkodja ki-be gumi nélkül, ha nem akartok gyereket?

2010. máj. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

minek gumi nélkül??:O

mostál már zokniba lábat???=D

2010. máj. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:

45 fok fölötti ülőfürdőt vevő férfinél gyakorlatilag leáll a spermiumok mozgása egy időre.

A kádnyi vagy tó, stb. vízbe kilövellt ondó előbb-utóbb feloldódik, felhígul, tehát valóban drasztikusan romlanak az életfeltételei.

2010. máj. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

0,1%

Nyugi, ettől valószínűleg nem leszel az.

2010. máj. 11. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
23:07 - Nem azt mondtam, hogy nekünk nem lett baj, ezért másnak sem lesz. Ha elolvasod a kérdést, "mennyi az esélye hogy terhes legyek?" - ezt válaszoltam meg, hogy nem sok, hiszen mások évekig csinálják és nem szokott becsúszni. Előfordulhat, hogy terhes, de iszonyat kicsi az esélye, ő pedig pontosan ezt kérdezte.
2010. máj. 11. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!