Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Óvszer méret probléma?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Óvszer méret probléma?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


18/f vagyok, hosszra szerintem átlagos a méretem, de vastagságra kicsit több. Ráadásul nagy makkom van, még a törzsnél vastagabb egy fél centivel.

Az a problémám, hogy a 69mm-es (mysize) óvszert csak úgy tudom felhúzni, hogy szét kell kézzel feszítenem a gyűrűjét, és legutóbb is felsértette a makkom és vérzett. Mit tudnék ezzel csinálni? (Lefaragni nem fogom :D)



2017. márc. 12. 08:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Akkor nagyobb kell. Nézegess körbe az interneten nagyobb méretű után.
2017. márc. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Milyen vastag vagy, hogy nem elég a 69mm? 😯
2017. márc. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Kész a leckéd holnapra? a vonalzód nehogy itthon maradjon,vidd be mert valami nem jól van rajta Te okos gyerek, 7 centi vastag, jó hogy nem pezsgősüveg farkad van. Kis taknyos a számokat se ismered.
2017. márc. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

# 3


Duplán gáz a lekezelő stílusú kioktatásod, mert neked nincs fogalmad róla, hogy mit jelent a 69-es óvszer méretezés.

2017. márc. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2017. márc. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

14-15 cm körméretre, vagyis átmérőre kb. 4,45-4,75 cm méretre ajánlott a 69-es méret.


(Ennyit a 7 centiről.)

2017. márc. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat! :)


#3 Latszik, hogy meg nem volt ovszer a kezeben, ha ennyire nem ert hozza..

2017. márc. 16. 06:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!