Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Bővebben lent írom majd, pár...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bővebben lent írom majd, pár napja elfelejtettem bevenni, pótoltam reggel, majd megint elfelejtettem, védve vagyok-e így?

Figyelt kérdés

3 nappal ezelőtt elfelejtettem bevenni este az Azália fogamzásgátlót(este 8 és 10 között szoktam bevenni) , másnap reggel 6 órakor vettem be, majd azutáni nap reggel 9-10 körül. Tegnap viszont elfelejtettem, este 7 óra körül jutott eszembe, akkor vettem be. Akkor voltunk együtt a párommal mielőtt bevettem.


Azt szeretném kérdezni, hogy védve vagyok-e így is? Olvastam,hogy 12 órán belül pótolni kell, csak,hogy az elmúlt pár napban máshogy kezdtem szedni. 11 hónapos a kislányom, szoptatom, azért szedem az azáliát, körülbelül 2 hónapja!


Kérem,csak normális válaszokat adjatok..



2017. márc. 9. 08:19
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ja, ha szeded normálisan

Az meg megint mas kerdes, hogy a 72 orasat biztos nem vennem be szoptatas alatt. Mondjuk eleve nem szednek fogamzasgatlot se. Bpa mentes cumisuveg meg nyolcszaz evig varjunk a glutennel meg a laktozzal, de a hormonokat nyomjuk magunkba, nem szamit mennyit kap belole a gyerek...

2017. márc. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

72 órás tabletta fog. gátló és szoptatás mellett???

Az kemény.

De olyan szépen le van írva a betegtájékoztatóban, hogy mi a teendő, ha kimarad egy szem. Miért nem lehet aszerint eljárni?

Meg amúgy nem csak fog. gátló létezik. Van ám óvszer is. Inkább azt javaslom. Nyugi, azt nem fogjátok elfelejteni.

Meg aztán oké, hogy fogzik a gyerek, meg minden, sok a gond, de a szexet nem felejtettétek el?

Amúgy nem voltál védett, ez egyértelmű.

2017. márc. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!