Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Bővebben lent írom majd, pár...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bővebben lent írom majd, pár napja elfelejtettem bevenni, pótoltam reggel, majd megint elfelejtettem, védve vagyok-e így?

Figyelt kérdés

3 nappal ezelőtt elfelejtettem bevenni este az Azália fogamzásgátlót(este 8 és 10 között szoktam bevenni) , másnap reggel 6 órakor vettem be, majd azutáni nap reggel 9-10 körül. Tegnap viszont elfelejtettem, este 7 óra körül jutott eszembe, akkor vettem be. Akkor voltunk együtt a párommal mielőtt bevettem.


Azt szeretném kérdezni, hogy védve vagyok-e így is? Olvastam,hogy 12 órán belül pótolni kell, csak,hogy az elmúlt pár napban máshogy kezdtem szedni. 11 hónapos a kislányom, szoptatom, azért szedem az azáliát, körülbelül 2 hónapja!


Kérem,csak normális válaszokat adjatok..



2017. márc. 9. 08:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
Ezt a kerdest kene mutogatni azoknak, akik hisznek azoknak a noknek, akik nagymellennyel mondjak, hogy szar a tabletta, en is terhes lettem, pedig nem hagytam ki szemet... mert altalaban ekkora IQ huzodik meg az ilyen esetek mogott. Azt hogy vedett voltal-e maximum a joisten tudja megmondani, plane ennel a gyogyszernel, mert a szoptatos fajtakat oramu pontossaggal kellene szedni, kulonben nem ernek semmit.
2017. márc. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

En ezert nem szedek tabit, mert ugyanígy elfelejtenem bevenni. :D

Amugy nem, hatalmas hezagokat hagytál a gyógyszerek közt, ez mar igy nem okes.

2017. márc. 9. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Használj 1 hétig gumit.

Ha nem akarsz megint gyereket.

2017. márc. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem értem miért kell IQ-zni...ez az oldal azért,hogy feltehessük a kérdéseinket... ha bunkózni akarsz, otthon tedd. Nyilván tisztába vagyok vele,hogy csökken a hatása,de nem vagyok se orvos,se gyógyszerész, tapasztalatokra és véleményekre voltam kíváncsi. Elolvastam a tájékoztatót is... ha becsúszott, akkor becsúszott. A férjem is tisztába van ezekkel. Köszönöm a válaszokat!
2017. márc. 9. 09:17
 5/12 anonim ***** válasza:
63%
Nem értem hogy lehet ilyet elfelejteni! Csak egy tanárom gondolatai jutnak erről eszembe amiket anno mondott a suliban mikor nem csináltad meg a leckét és azt mondta valaki hogy elfelejtette akkor visszakérdezett hogy enni nem felejtettél és sz.@rni?
2017. márc. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én a történtek után csak kiegészítő védekezés mellett mernék szeretkezni.


(Érdemes lenne telefonos emlékeztetőt beállítanod.)

2017. márc. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Még egy dolog: aki tudja, hogy mi az IQ, az azt is tudja, hogy 160-as IQ mellett is lehet valaki szétszórt, kevésbé összeszedett.
2017. márc. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Úgy sikerült elfelejteni,hogy a lányom fogzik,és most ezzel szenvedünk... biztos nem fordult még másokkal... közbe felhívtam az orvosom, de köszönöm!
2017. márc. 9. 12:33
 9/12 anonim ***** válasza:
Ezeket, amiket szoptatas mellett irnak fel, percre pontosan kell szedni (minipill tipusu fogamzasgatlok) es meg igy is eleg rossz a pearl-indexuk, nem tul megbizhato. Nem vagy vedve, meg akkor sem jobban 80%nal, ha normalisan, max par perces kesesekkel, elteresekkel szedned. Nem lepodnek meg, ha jonne a kisteso, de azert ne is vegyunk ra merget. Hiszen ha pont peteerese van az ember lanyanak es nem vedekezik sehogy, nem szed semmit, stb, akkor is 25% az esely a teherbe esesre, felteve hogy mindket fel egeszseged, es a sperma is jo.
2017. márc. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Persze... bár én úgy tudom,hogy ez a gyógyszer megakadályozza a peteérést, de igazából lényegtelen :) kaptam 72 órás tablettát, és folytatnom kell a gyógyszert. Bár a doki szerint elég kevés az esélye,de biztos,ami biztos. Még várnánk egy évet a tesóval, hát meglátjuk :) köszönöm!
2017. márc. 9. 15:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!