Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Most tudtam meg, hogy édesanyá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most tudtam meg, hogy édesanyámnak 15 éve fent van a spirál. Beteg lesz?

Figyelt kérdés

Nem akar még mindig orvoshoz menni, de mióta megtudtam én nem is alszom szinte, olyan rosszul érintett. Mit csináljak? Rendbe jönne ha kiveszik neki? Volt már valaki hasonló helyzetben?

Szépen kérlek titeket, ne szóljatok be, tudom, hogy ez nagyon nem egészséges dolog, inkább tapasztalatokat mondjatok.



2017. márc. 8. 17:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy tudom egy spirál olyan 6-7 évig jó...

Ismertem olyat akinek tovabb volt fent, asszem 1 évvel... na de 15 éve ? Az sok.. véd az egyáltalán még ?! Azt lekell szedni de sürgősen szerintem...

2017. márc. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%
Egy idő utàn betokosodik,majd elràkosodik a méhszàj.
2017. márc. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ki kell szedetni!
2017. márc. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%

Ki kell szedetni mert nagyon beteg lesz! Fenn áll a rák veszélye is!!!

Valamint nem véd már a nem kívánt terhességtől sem.

Most az egyszer ne az ő akarata teljesüljön!

Konzultálj a helyi nőgyógyásszal

Egy nőgyógyász lánya

2017. márc. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem játék, azt pár évente cserélni kell!
2017. márc. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Mielőbb vidd dokihoz. Lehet pénzügyileg nem férne neki bele vagy valami? Ha tudsz mindenképpen segítsd, mert így nagyon nagy baj lehet!
2017. márc. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
anyámnak 20 éve ott van a spirálja, nem hajlandó orvoshoz menni :( megértelek, kérdező, én is nagyon aggódok érte...
2017. márc. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
15 éve nem is volt nőgyógyásznál?
2017. márc. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 icu75 ***** válasza:
Na ne,gyerekek,mondjátok hogy ez nem igaz! Felnőtt nő, hogy lehet ennyire felelőtlen? Évente ellenőriztetni kell, rákszűrés amúgy is kéne. 5év után már nem véd. Leszedik egy pillanat felteszik a másikat egy pillanat. Kész. Megkérdezted miért nem vezeti le? Csak hogy tudd miért is kockáztatja az egészségét/életét?
2017. márc. 9. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Fél? Vagy miért? Rákszűrésre se jár, meg semmi? Mond mar meg neki, hogy en 17 eves korom ota jarok fel evente, es meg nem haltam bele. Hatha rajon mennyire butan viselkedik (ez erre eleg gyenge szo, de bantani se akarom, meg igazabol nem is tudom mit lehet erre mondani...) kicsit sem zavarja, hogy ott rohad benne a spiral masfel evtizede?:/

Vannak am rendes nogyogyaszok is, ha ez a baja. Komolyan elkepzelni sem tudom, mi a francert nem ment meg el....

2017. márc. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!