Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Jangeet szedtem, most Symiciát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jangeet szedtem, most Symiciát írt fel a doki, nem lesz rosszabb?

Figyelt kérdés

Jangee-val semmi problémám nemvolt de másfél éve szedem és azt mondta, hogy ő eleve jobban pártolja a magyar gyártókat. Régen is szedtem más félét és attól teljesen pattanásos lettem, na ezt akarom elkerülni a felesleges váltással, de elvileg ugyanaz a hatóanyaga, akkor semmi változásra nem kellene számítanom? Mondjuk az pozitívum, hogy olcsóbb kicsit.

Válaszokat előre is köszönöm.



2017. márc. 6. 20:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet tudni. A Jangee egyébként is egy olcsóbb generikum, tehát jobban jársz az eredetivel. Helyettesítők egyébként, tehát nem szabad változásnak lennie, de egyéni a dolog. Ha valami van akkor a gyógyszertárban kérd a helyettesítő jangee-t újra.
2017. márc. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én Symiciát szedtem, de abbahagytam mivel nincs párkapcsolatom jelenleg, és egyébként az erős görcseimre írták fel. Nem mondanám, hogy volt tőle bármi bajom, de az utóbbi időben talán azt vettem észre, hogy az édességet egyre jobban kívántam. Nem lettem tőle pattanásos, nem voltak rosszullétek. Szóval megfelelt. :)
2017. márc. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Elkezdtem a Symiciát, azóta egyre több pattanásom van és soha nem szokott ilyen időszakban lenni, csak menszesz előtt pár nappal... Elvileg a hatóanyaga ugyanaz, mint a jangeenak amitől semmi ilyen nem volt... Létezne, hogy mégis a tabiváltás miatt lettem megint tiszta pötty?
2017. márc. 24. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!