Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Antibiotikum+fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Antibiotikum+fogamzásgátló tabletta. Így lehet baj?

Figyelt kérdés
Megfáztam, hétfőn megyek dokihoz és valószínűleg antibiotikumot fog kiírni. Tisztában vagyok vele, hogy gyengíti a fogamzásgátló tablettát és természetesen máshogy is fogunk védekezni. De a kérdésem az lenne, hogy ez visszafele hogy működik? 1 hete voltam együtt a barátommal utoljára, azok a spermiumok elhaltak már ugye? Tehát az 1 hete történt együttlétből lehet baj, azért mert antibiotikumot fogok szedni pár nap múlva?
2017. febr. 25. 19:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt,hogy baj legyen!
2017. febr. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a gyors választ!
2017. febr. 25. 19:31
 3/9 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, nem lesz gond! És szuper, hogy ilyen felelősségteljesen, előre gondolkoztok! :) Az antibiotikum abbahagyása után még egy hétig használjatok majd óvszert :)
2017. febr. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ha a fogamzásgátlóról van szó, én aztán mindent megteszek hogy még 0,0001% esély se legyen a bajra.. :)
2017. febr. 25. 21:07
 5/9 Noblesse Oblige ***** válasza:
A női hüvelyben a legextrémebb amit mértek 9 nap. A fogamzásgátló miatt, nálatok sosincs ideális körülmény.
2017. febr. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nyugi, ha jól tudom miután gyengül a fog.gátló utána beindulHAT a peteérés ami kb egy hét szóval nekem úgy mondta a nőgyógyászom hogyha az antibigyó előtt pár nappal nem szexeltünk már nem lesz baj.
2017. febr. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ja és vegyél hüvelyflóra visszaállító kúpot, az antibiotikum szereti a hüvelyflórát szétcseszni, gyógyszertárban tudnak ajánlani jót, el is magyarázzák mikor használd, én kaptam gombás fertőzést a gyógyszertől nem akarod tudni milyen.
2017. febr. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Utolsó. Sajnos szeptemberben lábaltam ki belőle.. tudom milyen :(
2017. febr. 26. 20:00
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Hálistennek lehet nem is lesz szükség antibiotikumra, mert ma reggelre sokkal jobban lettem és néha köhögök egyet kettőt..:)
2017. febr. 26. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!