Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lyndinette 20 tabletta mellékh...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lyndinette 20 tabletta mellékhatásai lehetnek, vagy terhesség?

Figyelt kérdés

13án jött meg, akkor kezdtem el szedni, a menstruációm elmúltával a hétvégén már éltünk nemi életet, azóta is párszor. Minden ejakuláció bennem történt. A betegtájékoztatón az szerepelt, hogy a menzesz első napjától szedve véd ha rendesen mindent betartva szedem, tehat ugyanabban az időben.

Nos az a helyzet, hogy voltak gyomorproblémáim néha napján, de most egy másfajta érzés tör rám néha. Ez ilyen teljes zsigerből jövő rosszullét, hányingerrel társulhat, gyengeséggel, olyan szinten hogy ma például reszkettem is, össze tudnék esni.

Mitől lehet ez?



2017. febr. 23. 17:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a dokim azt mondta hogy hiába szedem első naptól, az első levél alatt legyen gumi pl emiatt, ha hiba csúszna a szedésbe ilyenkor még kétesek a dolgok. Nekem 2 hónapig volt mindegyik fajtánál (váltottam már 2x az évek alatt) hányingerem, masszívan és szédültem. A 3. levélre elmúlt és a doki is mondta hogy nem gond, kellemetlen de ezzel jár. Az első 3 levél alatt normális. Mindenképpen szólj a dokinak főleg ha ismétlődik ez a majdnem összeesés. Vércukrod rendben van?


Terhességhez 10-14nap kell mire beágyazódik a petesejt és onnantól termelődik a terhességi hormon, de 4-5hétnél előbb nincs akkora mennyiségben jelen hogy ilyet okozzon.

2017. febr. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Megnyugodtam, lehet veszek azért tesztet, biztos ami biztos alapon ha legkozelebb is ilyen lesz a kovetkezo levelnel.

Koszonom :)

2017. febr. 23. 19:44
 3/5 anonim ***** válasza:

Én az első hónapban használtam volna még gumit...

20N

2017. febr. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nalunk nem baj ha jon a baba, nyaron hazasodunk, a parom nagyon szeretne mar gyereket.

Bevallom hogy kb egy evig megszakitassal volt, elotte ovszer. Most fogamzasgatlot probaltam ki. Nem igazan felek, hiszen eddig is terhes lehettem volna mar rengetegszer.

En is ugy voltam vele hogy az elso honapot még nem hagyom, de hat vegulis megtortent, utolag meg mar konnyu barmit is szolni. A lenyeg hogy nem gond a baba :)

Koszonom a valaszokat

2017. febr. 23. 22:20
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nem lenne gond a baba, akkor szexelnétek rendesen, hogy a párod beléd megy. Sose értem, miért jó az, hogy megy az ilyen-olyan védekezés, de nem baj, ha jön a baba. Vagy tegyetek meg mindent, hogy jöjjön, vagy ne, de ez a köztes megoldás baromság.
2017. febr. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!