Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló abbahagyása...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló abbahagyása után mikor szamíthatok rendes ciklusokra? Nektek mennyi idő múlva rendeződött?

Figyelt kérdés
3 hónapja hagytam abba, azóta volt 1 megvonásos vérzésem és 2 tablettamentes vérzésem (25 napos ciklus). Azt hittem h megúsztam ennyivel a mellekhatásokat és minden helyereállt, de most meg majdnem 40 napja semmi....1 hettel ezelött fájtak a mellbimbóim de az is elmúlt, a hasam kicsit fájdogál, olyan érzésem van mintha meg akarna jönni de semmi....terhes nem lehetek mert gumival védekeztünk (nem szakadt ki, nem csúszott le), csináltam már 3 tesztet...negatìvak. 3 hónap után hüvelyszarazsag jelentkezett. Nektek milyen tapasztalataitok vannak ezzel kapcsolatban ?
2017. febr. 21. 18:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem értek túl sokat a témához férfiként de nem lehet hogy nőgyógyászhoz kellene fordulj ezzel? Az egészség nagyon fontos és nehogy baj legyen belőle
2017. febr. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De nőgyógyászhoz kellene mennem, csak halasztgatom mert elméletileg beletelhet fel évbe hogy rendeződik a ciklus tabletta után.De ha nem jön meg egy hónapon belül, akkor elmegyek.
2017. febr. 22. 05:29
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezt nem tudom, lehet hogy így van de légy nagyon óvatos és vigyázz az egészségedre jó?
2017. febr. 22. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!