Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Óvszer használatáról részletek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Óvszer használatáról részletek?

Figyelt kérdés

Jó régen volt már felvilágosító órám és azóta nem sok közöm volt a témához, van néhány alapkérdésem.

Az igaz, hogy szex után nem szabad összebújva maradni, hanem egyből menni kell zuhanyozni hogy biztonságba legyünk? Ha több menetet akarunk, akkor minden menet közt zuhanyozni kell vagy elég, ha csak simán felhúzok egy új gumit?

Ha síkosítóval csinálnánk, azt a gumi külsejére kell ráküldeni? Orális szex után van még szükség egyáltalán síkosítóra? (feltéve, hogy nem vagyunk finnyások)


2017. febr. 14. 07:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Privátba részletesen elmagyaráztam.
2017. febr. 14. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ezt tudtam, hogy ilyen "válaszoló" is lesz, pedig honnan a francból tudnám ezeket a részleteket, ha nem járok utána.
2017. febr. 14. 08:38
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

1. Az igaz, hogy szex után nem szabad összebújva maradni, hanem egyből menni kell zuhanyozni hogy biztonságba legyünk?


Hülyeség, semmi sem fog történni, ha átölelitek egymást aktus után.


2. Ha több menetet akarunk, akkor minden menet közt zuhanyozni kell vagy elég, ha csak simán felhúzok egy új gumit?


Ha óvszerrel szexeltek és óvszerbe élvezel el, akkor a lánynak nem muszáj, de te zuhanyozz le. Ha a második menetben kiszakadna a gumi, akkor nem lenne szerencsés spermás farokkal... (bár egyébként addigra már jó eséllyel hullák lennének a kis g*cik)


3. Ha síkosítóval csinálnánk, azt a gumi külsejére kell ráküldeni?


Szerinted mégis hova kellene? Azért használtok síkosítót, hogy a lányba könnyebben becsússzon, nem? Akkor meg mi értelme lenne a farkadra kenni és felhúzni a gumit?


4. Orális szex után van még szükség egyáltalán síkosítóra?


Én még nem találkoztam olyan nővel, akinél használnunk kellett volna. Elég volt mindig pár érintés is. De ha nem tudod annyira felizgatni, akkor használd belátásod szerint.


5. A helyedben még várnék ezzel a szex dologgal, a kérdéseid alapján nagyon éretlen vagy hozzá...

2017. febr. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem gondolom hogy éretlen vagyok, hanem inkább szűz. Ha éretlen lennék, nem tettem volna fel ezeket a kérdéseket.
2017. febr. 14. 10:04
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem voltam még sosem ilyen helyzetben és nem ott szeretnék improvizálni, nem gondolom hogy ez éretlenség.
2017. febr. 14. 10:05
 6/9 anonim ***** válasza:
59%
Miért is kéne zuhanyozni? Gondosan leveszi a gumit, megtörli a farkát zsepivel v wc papírral alaposan, esetleg egy kis nedves zsepivel, ha makacsul odaragadt, aztán kis előjáték és új menet. A száradt sperma nem életképes, csak kényelmetlenül ragad.
2017. febr. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Talán azért, mert egyrészt a papír zsebkendő darabjai rajta fognak maradni a farkán ahogy odaragasztja a sperma, másrészt amíg tusol, addig is könnyebben ki tudja üríteni a húgycsőben maradt spermát...
2017. febr. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#7 ennyire sose volt nekem komplikált a dolog, pedig elég sokat lövök egyszerre
2017. febr. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A síkosító kérdésre kitérve, mert látom arra kellett visszakérdezned, olvastam hogy vannak olyan nem biztonságos síkosítók, amik oldják vagy kimarják a gumi anyagát, ezért nem biztonságos őket a gumin használni. Ezért kérdeztem.
2017. febr. 15. 07:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!