Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mekkora az esélye így? :S A...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora az esélye így? :S A betegtájékoztatoban leírt időpont mindenkinél beválhat, vagy ez is személy függő?

Figyelt kérdés
Cypromix fogamzásgátlót szedek, a betegtájékoztatóba az van irva hogy a 7. naptól véd, mivel én menzesz 3. napján vettem be. Tegnap szeretkeztem a barátommal(10. napja szedtem akkor)és bennem ment el a barátom. Mellette Pharmatex hüvelytablettát használtunk, megvártuk a 10 percet és olyan mélyen helyeztük fel amennyire tudtuk...3 órán belül voltunk. Meg akartuk szakítani, de nem sikerült...:S Sok esélyem van a teherbe esésre?
2010. máj. 7. 22:04
 1/4 anonim ***** válasza:
a betegtájékoztató szerint véd.. de a megszakitás nem védekezés!!!!
2010. máj. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Pontosan tudom hogy nem védekezés, ezért is használtunk melette tablettát is, nem magába megszakítással akartunk védekezni. Azért köszönöm a választ.
2010. máj. 7. 22:07
 3/4 anonim ***** válasza:
persze, vágom. de ha nem hatna a tabi, akkor se érne sokat a megszakitás.. igy értettem. inkább itt kérdezd meg, www. orvostudakozo. hu
2010. máj. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hat vagy a huvelytabletta vagy a fogamzasgatlo tableta csak mukodott. De ha biztosra akarsz menni akkor talan vegyel egy 72 oras esemny utani tablettat. De ha nem vagy mar idoben, akkor szerintem probalj meg ne tul sokat aggodni ezen.
2010. máj. 8. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!