Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Melyik a legideálisabb időpont...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a legideálisabb időpont a fogamzásgátló beszedésére?

Figyelt kérdés
Az rendben van, hogy közel azonos időpont, de szerintetek mikor a legideálisabb (reggel, délben, este?) és miért?
2009. ápr. 25. 13:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Már elég sok ilyen kérdés volt. Én barátnőm este 8ra állítja be a telóját, hogy figyelmeztesse. Hétköznap ilyenkor már nyugi van, ebben az időpontban már ráér mindenki bevenni (nem felejti el a nagy rohanásban), már vacsiztunk, és ilyenkor egy el zuhanyozni, mosakodni. Hétvégente is optimális, mert 8kor még nem megyünk el bulizni, még csak iylenkor kezd készülődni. Reggel nemjó, mert rohanás van (suli vagy munka) és elfelejtheti, délben munkahelyen vagy iskolában körülményes a dolog. Szerintem este 7-9 közt érdemes.


22/f

2009. ápr. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én mindig reggel veszem be, mert még akkor eszembe van, este egy fárasztó nap után már nem biztos! Emelett nekem az este nem jó, mert nem mindig vagyok otthon addigra, mire be kellene vennem!
2009. ápr. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én este 6-fél 7 között szoktam bevenni. Ezt ahhoz is igazítottam, hogy sokat buszozok, ne a buszra rohanás/utazás közben kelljen bevenni. A reggeleim elég kuszák, változatosan más időpontokban kelek. Este 6 óra hétvégén is ideális.
2012. jan. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!