Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha másik gyógyszert ír fel az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha másik gyógyszert ír fel az orvos, hogyan kell szedni?

Figyelt kérdés
Szedtem egy fajta fog.gátlót, de nem volt jó, ezért gondolom majd a doki másikat ír fel. Azt a 7 nap szünet lejárta után kell elkezdeni szedni? (Az előzőt végig szedtem a 21. szemig)
2017. febr. 7. 12:18
 1/7 anonim ***** válasza:

Ezt miert nem az orvostol kerdezted?

Amugy betegtajekoztato....tokeletesen erthetoen leirja pont az ilyeneknek mint te.

2017. febr. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
Ne szaporoooodj
2017. febr. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha az orvos új gyógyszert ír fel, akkor elmagyarázza a szedését is. Nem voltál ott?
2017. febr. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Átnyálaztam a betegtájékoztatót, de nem találtam, hogy mi van, ha másik gyógyszerre szeretnék áttérni.


Még nem voltam az orvosnál, ezért tettem fel a kérdést, hogy hogy készüljek, ki kell-e majd váltanom azonnal a gyógyszert, mert akkor már azonnal kezdenem is kell, mert letellik a hétnapos szünet.

2017. febr. 7. 12:33
 5/7 anonim ***** válasza:
70%
Akkor majd ott a helyben elmondja a doktorbacsi. Mert ha itt mondd vmi hulyeseget vki es a drbacsi mast mondd leallsz vele veszekedni? Joisten gyerele
2017. febr. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mit szedtél eddig és mit fogsz?

Nálam a váltások mindig úgy voltak: a szünet után folytassam az újjal mintha semmi se történt volna.

2017. febr. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A betegtájékoztatóban mindig le van írva, hogy hogy kell szedni az újat, ha korábban szedtél vagy használtál valamilyen hormontartalmú fog. gátlási módszert. Benne van, csak figyelmesebben kéne elolvasni!

De ha még nem voltál orvosnál, hát azért van a szád, hogy ott megkérdezd, amikor felírja a másikat.

2017. febr. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!