Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szedhetem a felirt fogamzásgát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szedhetem a felirt fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés
Ma voltam nőgyógyásznál. Felvilágosított, stb. Írt fel gyógyszert..annyit kérdezett, hogy volt-e trombózis a családban. Mondtam hogy nem tudok róla. Utána néztem a felirt gyógyszernek (IAMNA 75/20), viszont ide a szívbetegség is hozzátartozik, amiből azt hiszem 2 is van anyai ágon. Nagynénémnek az egyik szívbillentyűje "rossz", meg a mamának van valami. Még nem tudom pontosan hogy mi. Én 2-szer ki voltam vizsgáltatva kardiológussal fél éve, minden rendben. Viszont a vérképnél a bilirubin szintem magasabb egy kicsit. Emellett biztos hogy lehet szedni tablettát?

#fogamzásgátló;gyógyszer
2017. febr. 6. 11:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Szedheted de ha bármit tapasztalsz magadon esetleg szorít a mellkasod, szédülés,fejfájás,vérnyomás ingadozás azonnal hagyd abba a szedést és menny vissza a nőgyógyászodhoz.
2017. febr. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm :)
2017. febr. 6. 11:59
 3/5 anonim ***** válasza:
72%

Ne légy buta kérdező.

Egy olyan ember válaszára adsz, aki a menj szót nem tudja leírni? Szerinted orvos? Ha nem vagy biztos benne orvostól kerdezd meg.

2017. febr. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Miért nem kérdezted meg a nőgyógyászod??
2017. febr. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom elérni. Alapból csak a trombózisról tudtam. Miután felirta a gyógyszert, otthon megnéztem, és akkor láttam hogy a szívre is kihat. De a doktor csak a trombózist kérdezte
2017. febr. 6. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!