Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szexel kapcsolatban valaki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexel kapcsolatban valaki normálisan választ adni a kérdésemre?

Figyelt kérdés

Fél éve vagyunk együtt, még nem feküdtünk még le. Nem álltam még rá készen. Barátom elfogadta és mondta is vár amíg készen állok.

Azt hiszem már készen állok rá fél év után, szeretem a barátomat és nem akarom húzni az idegeit. már csak annyi tart vissza, hogy félek a védekezéstől. Gyógyszert nem tudok szedni, az óvszerrel meg annyi rosszat hallottam és megrémiszt, hogy becsúszik valami hiba.


2017. febr. 2. 14:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

nincs 100%-os módszer szóval bármelyik védekezési módnál lehet hiba...

de ha már így állsz hozzá, hogy akarod elengedni magad közben? hogyan tudod majd élvezni, ha azon agyalsz, hogy milyen hiba lehetőség van?


23F

2017. febr. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nyugodtan használj gumit, az megvéd - csak normálisan használjátok, azaz ne durvuljatok ( gondolom mivel ez lesz az első, igy ez kilőve), illetve legyel eleg nedves. Sok sikert ;)
2017. febr. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
én is igy voltam, de nem kell félni. gyógyszert én se szedek, óvszerrel szoktuk :)
2017. febr. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Nos, szerintem nem állsz még készen.
2017. febr. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Első válaszoló! Nőből vagyok nem tudom miért görcsölök ezen..talán csak felelősség teljesen gondolkodom.
2017. febr. 2. 15:02
 6/17 anonim ***** válasza:
Az óvszer teljesen jó, én több mint 15 éven keresztül azzal védekeztem, semmi probléma nem volt vele. Azért elég elterjedt védekezési módszer, attól függetlenül, hogy néhány selejtes leszólja, ne hidd el, a többségnek bejön, mint védekezés.
2017. febr. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Csak itt a gyakorin azt olvasgatom hogy ennek is meg annak is kiaszakadt
2017. febr. 2. 15:04
 8/17 A kérdező kommentje:
Lehet hogy csak én parázom túl.
2017. febr. 2. 15:06
 9/17 anonim ***** válasza:

15 év alatt kétszer szakadt ki. Ja és nem kétszer szexeltem annyi idő alatt :-D Házasságon belül is azzal védekeztünk, mert gyógyszer ellenes vagyok.

Nyugodj meg lehet ide nyolcan beírták, hogy nekik kiszakadt, de miközben ezt ők ide beírták, másik 150 ezer ember gond nélkül dugott gumiban :-D

Nézzétek meg pontosan hogyan kell használni, esetleg gyakoroljatok pár darabbal (előjátéknak is jó). Vigyázzatok a körmötökkel és nem lesz gond ;-)

2017. febr. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Barátom biztos gyakorlott. Már volt barátnője. Köszönöm a válaszokat
2017. febr. 2. 15:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!