Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Akiknek ebben a témakörben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek ebben a témakörben annyi a segítségnyújtás hogy "Olvasd el a tájékoztatót! " az minek ír a kérdések alá?

Figyelt kérdés
Sokszor látom hogy ha valaki normálisan kér tanácsot azt is leszidják hogy benne van a tájékoztatóban. Ennek mi értelme? Akkor minek ír ide? Ezzel nem segít másokon..
2017. jan. 31. 18:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Hidd el kérdező, hogy aki ide ír és ilyen kérdéseket tesz fel, az tényleg nem olvassa el a betegtájékoztatót. Pedig attól pontosabb nincs. Bárki bármit mondjon itt, a betegtájékoztatónál pontosabb nincs. Tehát ez a legjobb tanács, amit valaki adhat.

Hogy vegye a fáradságot a kérdést feltevője és végre tényleg olvassa el!

tenni, mert ez nem egy olyan dolog, hogy valaki

2017. jan. 31. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
bocsi, elküldte, szóval ez nem egy olyan kérdés, hogy valaki tapasztalatokat kérdez, mert azt nyilván a tájékoztatóból nem lehet kivenni, de pl. hogy hogy kell szedni az adott fog. gátlót, vagy mire figyeljen a szedése közben, ezek mind benne vannak. És hidd el, hogy nagyon sok itt válaszoló szintén nem olvasta a betegtájékoztatót, éppen ezért egy csomó dologgal nincs is tisztában, éppen ezért teljesen haszontalan és félrevezető válaszokat ad.
2017. jan. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ráadásul sokszor a kérdező nem adja meg melyik gyógyszerről van szó (ha megadja én mindig megnézem hogy konkrétan melyik mielőbb válaszolok mert eltérhet attól amit tudok), így viszont nem lehet pontos választ adni, mert vannak azért eltérések gyógyszerek között illetve orvosok között is hogy mit mondott. Aztán ha rossz a válasz, jön a szidás stb... pedig infó hiányában nehéz jól válaszolni.
2017. jan. 31. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ebben teljesen igazatok van és egyetértek veletek teljes mértékben!

Viszont én mikor elkezdtem szedni, elolvastam mindent nem is egyszer a tájékoztatóban. Hülyén hangzik de a fontosabb dolgokat ki is emeltem benne hogy ha később keressem egyből meglássam. Viszont volt amit nem értettem vagy nem volt világos. Írtam ide kérdést és akkor is nagyon csúnyán leszóltak hogy olvassam el a tájékoztatót. Holott elolvastam :) szóval ez nem nagy segítség. De persze vannak olyan kérdések is amire én is azt mondom hogy felesleges volt kiirni ide mert benne van a leírásban.

Ment a zöld nektek!

2017. jan. 31. 18:51
 5/7 A kérdező kommentje:
*keresem
2017. jan. 31. 18:51
 6/7 anonim ***** válasza:
En peldaul azert, mert en anno 17 evesen kezdtem gyogyszert szedni, tehat egy teljesen atlagos agykapacitasu, gimnazista lany voltam - es veletlen sem egy 30 eves 3 diplomas kutatoorvos -, valahogy megis erdekesmod mindent erthetoen megtalaltam (es fel is tudtam fogni) a tajekoztatoban, pedig volt hogy antibiotikumot szedtem, hasmenesem volt, kihagytam egy szemet stb. Tehat, ha egy tinedzser megtalalta benne es ertelmezte ezeket a dolgokat, akkor talan masnak is tudnia kene. Ha meg nem megy, akkor nem kell szexelni, amig nem tud olvasni az illeto vagy amig olyan korban van, hogy osszefuggo szoveget nem tud ertelmezni.
2017. febr. 1. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Sunshinedoll ***** válasza:
Mert nem bírják megállni, hogy ne legyenek leereszkedő arrogáns s-ggfejek :D
2017. febr. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!