Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Késtem a fogamzásgátló bevétel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Késtem a fogamzásgátló bevételével és már pecsételő vérzésem volt! Normális ez?

Figyelt kérdés
Minden reggel fél7kor veszem be a gyógyszert,mert akkorra van beállítva a telefon. (Jangee-t szedek). Ma véletlenül nem csörgött és a nagy rohanásban elfelejtettem bevenni,fél7 helyett fél 10kor vettem be,de amikor pisilni mentem láttam,hogy pecsételő vérzésem van,amint bevettem ez elmúlt,de nemtudom,hogy ez normális-e? Tudom,hogy lecsökken a hormon szint,stb.. de nekem a 7 napos szünetben is csak a 4.nap jön meg..Volt már valaki így?
2017. jan. 31. 17:16
 1/1 anonim ***** válasza:

Dehogy attól barnáztál, hogy 3 órával később vetted be a fog. gátlót. Gyakorlatilag, ha délután 5-kor vetted volna be, az sem számít kihagyásnak, még bőven beleférne az időbe.

Elképzelhető, hogy ha nemi életet élsz, hogy esetleg kicsit durvábban csináltátok, vagy valami gyulladásod van.

2017. jan. 31. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!