Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló szedése csökkent...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló szedése csökkentheti a libidót?

Figyelt kérdés
Ha igen, a doki ír más gyógyszert?
2017. jan. 29. 19:09
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen, okozhat ilyen mellékhatást.

Az orvos persze, ír fel másikat, viszont nincs rá garancia, hogy a másik nem okozza ugyanezt.

2017. jan. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

4éve vagyunk együtt, 2013.augusztusán kezdtem el szedni a fogamzásgátlót. Mielőtt nem szedtem, napi 3-4x is csináltuk. Lehet az miatt is,hogy régóta vagyunk együtt? De én úgy érzem,hogy inkább a gyógyszer okozza......

Ha ír mást, annak milyen mellékhatása lehet,amíg megszokja a szervezetem az újat?

2017. jan. 29. 19:22
 3/7 anonim ***** válasza:

Gyakorlatilag bármi előjöhet a másiktól.

Én egy ideig szedtem egy fajtát, semmi gondom nem volt vele, aztán egy ideig nem lehetett kapni a patikákban, ezért írtak fel másikat, annál p. 2-3 hónap szedés után abszolút nem volt vérzésem. Így írtak fel megint egy másikat. Attól meg állandó mellfájdalmam volt. Illetve nálam jelentkeztek mellé még a gyakori hüvelyi fertőzések, irritációk, így úgy ahogy van, abbahagytam a fog. gátlót.

2017. jan. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ettől tartok én is,hogy a másiktól valami más,komolyabb problémám lesz :(
2017. jan. 29. 19:31
 5/7 anonim ***** válasza:

De éppen ezért még jó, hogy nem csak fog. gátlóval lehet védekezni.

Térjetek át inkább akkor az óvszerre. Annak semmilyen hormonális hatása nincs, tehát semmilyen mellékhatástól nem kell tartani.

2017. jan. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálunk ez volt a baj! Évekig tartott mire rájöttünk! Párom bem értette miért nem kivánja úgy a szexet! Most óvszert használunk és minden ok! Sok idő volt mire visszatért a régi Libodója a gyógyszer után! 31F
2017. jan. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Változat rajta, főleg ha antiandrogén, akkor főleg, az nekem is lenyomta rendesen, sőt mellé pattis is lettem.

Ki lehet még próbálni 3fázisút, hüvelygyűrűt (ebben van per pill a legkevesebb ösztrogén) vagy más összetételt. Annyi hogy ha kevesebb lesz a hormon akkor 1 hónapig kell gumi.

2017. jan. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!