Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Léteznek még azok a k#csög...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek még azok a k#csög hülyegyerekek akik a boltok polcain a gumisdobozokat lyukasztják?

Figyelt kérdés
2017. jan. 31. 14:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
33%
Későn vettétek észre, hogy lyukas?
2017. jan. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem, csak régen hallottam ilyenekről. Gondolom szintén ilyen gumiszökevények csinálták
2017. jan. 31. 14:14
 3/12 anonim ***** válasza:
58%
Ajaj... Én óvszerrel estem teherbe.
2017. jan. 31. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Abból érdekes gyerek fog születni 😀
2017. jan. 31. 14:17
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Pár éve szemtanúja voltam a Rossmannban, úgy vágta ki őket a biztonsági őr, mint macskát szärni. Örülhetnek, hogy ennyivel megúszták.
2017. jan. 31. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
14%
REndszeres bégzem ez a tevékenységet, csak figyelni kell, hogy le ne bukj!! Jó kis szórakozás amúgy, ha akarod megtanítalak rá, ha te is akarsz nevetni, mert sokszor követem az gumi útjáz és távcsővel nézem végig az aktust, persze néha szészakad az egész gumi mikor felakarja venni, de nem mindig van hogy közben magamhoz nyúlok,
2017. jan. 31. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
19%
Én viszonylag új vagyok ebben, de igyekszem minden nap lyukasztani kicsit. Az országnak szüksége van a népesedésre, és állítólag nemsokára OV úgyis betiltja majd a fogamzásgátlást mint DT.
2017. jan. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi degeneráltat egy helyen...
2017. jan. 31. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom ha valaki tényleg ilyet csinál. Annak kívánom hogy ugyanúgy legyen lyukas az óvszere!!!
2017. jan. 31. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az érdekes, hogy egyáltalán nem akartam gyereket. Ezért védekeztem. De ha tényleg valami hülyegyerek szúrta ki akkor meg kell köszönnöm ezt a húzását, mert egy egészséges szép fiam született. Aki megadta az életem értelmét. Kösz, hülyegyerek!
2017. febr. 1. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!