Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mekkora az esély, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora az esély, hogy a gumin egy kis tűnyi luk van? Amit persze vizes próba nélkül nem lehet észrevenni.

Figyelt kérdés
2017. jan. 24. 19:32
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Szúrás lehet simán, de az is előfordulhat hogy nem volt fénytől óvva, táskában volt, pénztárcában, hő érte, nap érte. Érzékenyek azért ezek, plusz lejárati dátum is.

Mindig minden gumit ellenőrizni kell aktus után!

2017. jan. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Nagypapám adott egy óvszert (csomagolva) ~15 éve, az poénból még megvan, de már a csomagolása szétmállott kb


De amúgy 12-es óvszert szoktam venni 750 forintért ami lassan egy évtizede nagyon jól beválik. Nem tudom elképzelni hogy valaki ne csekkolná le soha pár másodperc alatt (akár csak párhavonta egyszer) az éppen nála lévő óvszerek szavatosságát.


Azt meg még kevésbé, hogy vesz valaki mondjuk egy tucat óvszert és azokat olyan sokáig nem használja fel, hogy megmaradnak addig amíg lejárnak. Az ilyen emberek nem szexelnek? Ez nekem még kevésbé hihető

2017. jan. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Utolsó: tudod, vannak olyanok, akik megveszik, mert reménykednek, de aztán szűzek maradnak még évekig. :P
2017. jan. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Hidd el vannak ilyenek :D Sőt volt akinek én mondtam hogy van lejárati dátuma... Ott azért lestem, ő csak az ízesítést olvasta addig és nem tudta hogy pl pénztárcában sem igazán jó tárolni (csak ott tartotta!).

Illetve az is van akinek évekig áll raktáron a dolog, mert nem jön össze semmi vagy a csaj tablettázik és ő belemegy egyből hogy nem használnak...

2017. jan. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Mekkora? Kibäszott kicsi. Arra meg végképp, hogy pont ilyen lyukas gumival szexeljél, majd a lyukon át belédkerüljön a sperma, és még meg is termékenyítsen. De ha téged ez megijeszt, hogy van erre egy kicsi esély, akkor kb fölösleges élned, mert nagyobb annak az esélye, hogy holnap egy közlekedési balesetben meghalsz.
2017. jan. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Tesztelik?? Uuuu többet nem használok akkor óvszert, basszus.. 😐🤔👉🏼👌🏼😂
2017. jan. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
8-as, hát végem van, te elolvastad egyáltalán a kérdést?:DDD ott az szerepel szerintem, hogy MEKKORA az esély. no comment.
2017. jan. 25. 08:19
 18/19 anonim ***** válasza:
#16: Nem láttad még a feliratot, hogy 100% elektronikusan tesztelt? Azaz, a gyárban a gép ráhúzza egy fém brokira, amibe áramot vezet. Ha az áram áthatol, akkor valahol lukas és az a darab megy selejtbe.
2017. jan. 25. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

8-as drága, azt hiszed a pénzre gondoltam én egyszer is? fel sem merül benned, hogy nem a pénz(hiány) az, ami miatt az ember nem akarna gyereket?

ez komoly? mondjuk az ilyen férfiakat, mint te, nem lehet meggyőzni, mert soha nem fogjátok átélni a TERHességet, nem véletlen hivjak igy.

nem csak kipottyantom a gyereket, hogy na élj, és ha van pénzem, mindenki éli tovább az életét, a gyerek meg felnő közben.

az egészségügyi vonzatára gondolok, mind a terhesség alatt, mind utána. te meg egyből az anyagi vonzatra, hogy óó szegény pasi, felcsinálta a nőt, és fizetnie kell, azta. van annál rosszabb, csak arra akarok kilukadni.

2017. jan. 25. 09:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!