Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Bizonyos okokbol kihanytam a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bizonyos okokbol kihanytam a fogamzasgatlot. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Fel eve szedek fogamzasgatlot. Tegnap 14 orakor vettem be, viszont 23 orakor kihanytam. Mit tegyek? Kerem, csak az irjon aki biztos valaszt tud adni. Koszonom!
2017. jan. 21. 08:48
 1/6 H_Vivien ***** válasza:
21%
Leginkább ne napi kettesével kapkodd a fogamzásgátlót, az nem tictac! Napi 1 szem, a 14:00 óra és a 23:00 óra még egy napon van drágám.
2017. jan. 21. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Vivien, tanulj meg szöveget értelmezni...
2017. jan. 21. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésedre meg választ kapsz a tablettához tartozó tájékoztatóból. Egyébként 9 óra alatt felszívódott.
2017. jan. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Semmit, elvben nem tudtad már a hatóanyagot kihányni. Viszont ne rúgjál be máskor,mert az amugy is kerülendő foggátló mellett ;-)
2017. jan. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ma vedd be. De csak 1 szemet

Jah és Védekezz pluszban

2017. jan. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Tudod kedves kérdező, a betegtájékoztató nem dísznek van a dobozban!

Világosan le van benne írva, hogy akkor van gond a hányással, ha bevételt követően 4 órán belül hánysz. Azon túl már felszívódott, vagyis nincs gond.

Tehát nem szükséges sem bevenni másik szemet, sem pluszban védekezni.

Az persze más, ha mondjuk beleestél és hányós, hasmenéses vírusba és többször fordul elő hányás, vagy menni fog a hasad. Mert akkor viszont ajánlott a kiegészítő védekezés, illetve a pótlás, ha a bevételt követő 4 órán belül történik a hányás, vagy a hasmenés.

2017. jan. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!