Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kevés a vérzésem fogamzásgálás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kevés a vérzésem fogamzásgálás alatt. Veletek volt már ilyen?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Olyan problemám van,hogy már nagyjából 4 éve szedek fogamzásgátlót. Az utolsó fèl évben pedig igen kevés a mentstruaciom. Ezt úgy értem,hogy megjön szerdán reggel ès mára már semmi ès az előzô napokat is úgy kell elkèpzelni hogy èppen volt valami. Ki kellene hagynom egy honapot de orvosi velemeny nelkul nem akarom abbahagyni. Illetve az utobbi idoben haromszor voltam mehnyakszuresen merfree koros hamelvaltozast vettek eszre. Veletek colt ilyesmi?

#menstruáció #Fogalmzásgáló
2017. jan. 7. 17:25
 1/2 anonim válasza:
Ne hagyd abba. Én is szedek már 8 éve de nekem is ugyan ez van. Megkérdeztem az orvosom is ő is azt mondta hogy ez a mellékhatása de semmi bajom nem lesz tőle. 18/L
2017. jan. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Évek után ez normális. Ez nem kevés azért. Akkor gond ha már csak 1 nap vagy meg se jön. Vékonyabb már a méhnyálkahártyád és a hormonszinted alacsonyabb.
2017. jan. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!