Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kb 1hete szedem a Cypromix...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kb 1hete szedem a Cypromix nevű gyógyszert. Mennyi idő után van fogamzásgátló hatása? 100%osan biztos fogamzásgátló?

Figyelt kérdés
A nőgyógyászom írta fel,mert kicsit pattanásos a bőröm és elméletileg fogamzásgátlónak írta.Amióta szedem,úgy 6napja viszont kijött egy csomó pattanás az arcomom és a hátamon.
2008. okt. 8. 12:54
 1/3 anonim ***** válasza:
49%
99% hatása sztem csak az elsö levél beszedése után lesz-teghát 1 honap mulva. én nem ilyet szedek uh nemtom ez milyen. De kérdezd meg a dokidat h ez tutti fog.gátló-e vagy sem!!
2008. okt. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Könnyen lehetsz allergiás a pattanást megelőző készítményekre, amire a tested válaszreakciója a pattanás lesz. Én egy kozmetikummal ugyanígy jártam. Ha a fogamzásgátlóra nincs szükséged, kérj a dokitól antibiotikum- kúrát.

A dobozra elvileg az van írva, 99% a hatékonysága. Ez azért van rajta, hogy ne lehessen perelni. Megbízhatsz benne, hányás, hasmenés esetén persze kiülülhet a szervezetedből, ilyenkor mással is kell védekezni, ha valakinek van kedve a tartós hányás és hasmenés ellenére szexelni.

2008. okt. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%

Kissé megkésve válaszolok, de hátha akad aki még erre a kérdésre keresi a választ. Én is ezt tettem, egy kis kutakodás, de szeretnék hasznos információkkal szolgálni.

Én fogamzásgátló felíratása céljából mentem el nőgyógyászhoz. Vizsgálat közben meg lettem kérdezve,hogy szoktam e pattanásos lenni, majd azt a választ adtam, hogy valamennyire. Annyira nem azért,hogy gyógyszer kelljen mégis ezt kaptam. A nődoki csak tudja. Hogy mikortól véd, nekem az orvosom azt mondta,hogy 10 nappal a szedés elkezdése után már biztonságosan lehet szeretkezni más nem hormontartalmú fogamzásgátló nélkül, valamint, hogy az egy hetes szünetekben, ha nincs vérzés akkor is hat a gyógyszer. Csodálkoztam is, hogy csak 10 nap. De, hogy még biztosabb tényeket állítsak a szemetek elé bemásolom az erre vonatkozó részt, a betegtájékoztatóról: "Az első csomag Cypromix szedésének kezdése

- Ha a megelőző hónapban nem szedett hormonális fogamzásgátlót: A menstruációs ciklus (vagyis a havi vérzés) első napján kezdje el a Cypromix szedését. A ciklus első napján kezdve a Cypromix szedését annak fogamzásgátló hatása azonnal érvényesül.

A ciklus 2.-5. napján is elkezdheti a gyógyszer szedését, ebben az esetben azonban (az első csomag esetében) 7 napon keresztül kiegészítő (barrier-elvű) fogamzásgátló módszereket is alkalmaznia kell, mint pl. az óvszer."

Látjátok, még 10 nap sem kell. Mi előreláthatólag az első szem után 12 nap múlva tesztelünk:) Persze egyenlőre a párom még nem bennem fog elmenni.

Remélem segíthettem.

2011. jan. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!