Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mindig csak három havi fogamzá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig csak három havi fogamzásgátlót ír fel az orvos, vagy lehet olyat is kérni hogy egy fél évre írja fel előre?

Figyelt kérdés

Most tartok az első levélnél. Még szűz vagyok, 3 hónap múlva vissza kell mennem rákszűrésre majd, és az újabb adagot feliratni értelemszerűen.


Persze majd megkérdezem márciusban ha megyek, de érdeklődni szeretnék hogy többet nem ír fel hogy ne kelljen 3 havonta menni. Nekem nem a vizsgálattal van bajom, hanem magánorvos és akkor úgy tennék félre pénzt..


2017. jan. 4. 10:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Valts maganorvost. Azert irja fel 3 havonta, mert lehuzhat plusz penzzel, hogy fogad teged. Etikatlan. A noverem pont emiatt valtott maganorvost, csak o borgyogyaszt es nem nogyogyaszt.
2017. jan. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én ingyenes rendelésre járok, de még ott az orvos nem hajlandó két receptet adni egyszerre, pedig mindegy lenne neki, mert attól több pénze nem lesz, hogy én 3 havonta visszajárok. Panaszom hálistennek nem szokott lenni, szóval csak évente egyszer vizsgál meg a rákszűrés miatt, a többi alkalommal csak a receptért megyek. De hiába kértem, azt mondta, nem lehet.
2017. jan. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nem tudom hogy az én orvosom hogy kezeli ezt. Csak kíváncsi voltam másnál hogy megy.

Most az első három havi után muszáj visszamennem mindenképpen. Megkérdezem akkor hogy később hogy lesz.

Érdekes hogy nem adnak ki 2 receptet egyszerre. Ha nem is vizsgál meg akkor neki miért jó ha emiatt többen ülnek ott nála? Érdekes..

2017. jan. 4. 10:58
 4/10 A kérdező kommentje:

Jaj most látom hogy tegnap kérdeztek pont egy ugyanilyet :( de hülye vagyok hogy nem néztem meg a kérdés kiírása előtt..

Nektek ment a zöld,köszönöm a válaszokat!

2017. jan. 4. 11:03
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Legközelebb azért kell visszamenned, hogy a rákszűrést megcsinálják, valamint konzultáljatok arról, bevált-e a tabletta, vannak-e esetleg mellékhatásai stb. Erről fontos beszélni. De mindenképp kérdezz majd rá, hátha kiír egyszerre két receptet!
2017. jan. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Igen pontosan ezt mondta az orvos is :)

Mindenképpen megkérdezem.

2017. jan. 4. 12:47
 7/10 A kérdező kommentje:

Oké,látom más kérdés alá is beírtad ugyanezt.

Mindenki saját felelősségére szedi.

Egyébként nem ezt kérdeztem, de köszi a figyelmeztetést

2017. jan. 4. 13:41
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem adhat ki 3 honapnal nagyobb adagot (en kulfoldi tartozkodas miatt probalkoztam, de ugysem adhatott). Ellenben elviszed a papirjaidat a haziorvoshoz, es az elso feliratas utan mar o is ugyanugy fel tudja irni neked teljesen ingyen.
2017. jan. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

A héten voltam nőgyógyásznál mert letelt az első 3 hónap. Kérdeztem hogy megy ez a gyógyszer feliratás. Azt mondta nyugodtan szóljak ha kell, és felírja. Nem kér pénzt ezért. Vagy háziorvos is felírja azt mondta.

Viszont kérés nélkül írt nekem 2 receptet. Így van most egy fél évre elegendő gyógyszerem. Jófej volt.

Köszi a válaszokat!

2017. márc. 5. 23:59
 10/10 anonim válasza:
Bocsi az offért, de milyen papírokat kell elvinni a háziorvoshoz, hogy ő is adhasson receptet?
2017. márc. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!