Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyire kell szigorúan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire kell szigorúan ugyanabban az időben bevenni a tablettát?

Figyelt kérdés
Én az elsőt hajnali 2-kor vettem be. Azóta egyszer 4-kor, és amúgy éjfél és 2 között szoktam. Ez baj? Mindig ugyanakkor kell?
2017. jan. 4. 00:19
 1/3 anonim ***** válasza:
ajánlatos pontosan ugyanakkor bevenni. a tájékoztatómon az áll, h 12 órán belül bevehető az "elfelejtett" tabletta.
2017. jan. 4. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, ajánlatos mindig ugyanakkor. Én most kezdtem el, mindig pontosan délután 5-kor veszem be. Mondjuk van hogy 17:02 17:28 volt a legnagyobb kilengés. De miután ezekben a tablettákban kevesebb hormon van mint a régiekben, érdemes tényleg szinte pontosan ugyanakkor bevenni és nem kilengeni. Jobb a biztonság :)
2017. jan. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A szervezetednek jobb, ha 1 órán belül tartod az időt! Barátnőm szidta már a 3. fajtát, hogy minden baja van tőlük.. persze össze-vissza szedte, de mióta odafigyel rá, semmi baja! :)
2017. jan. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!