Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogy oldjátok meg azt, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy oldjátok meg azt, hogy bevegyétek a fogamzásgátló tablettát ugyanabban az időpontban ha pl. dolgoztok épp, vagy akár milyen más "jön közbe"?

Figyelt kérdés
Mert az már nem túl jó, ha jó pár órával elcsúszva veszed be...
2010. jún. 2. 20:36
 1/10 anonim ***** válasza:
hát b@zmeg viszed magaddal
2010. jún. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én mindig felkelés után veszem be. Szombat-vasárnap nem akkora nagy áldozat 6kor felkelni, bevenni aztán visszafeküdni:)
2010. jún. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
jó de pl. munkahelyről nem szaladozhatsz állandóan...
2010. jún. 2. 20:38
 4/10 anonim ***** válasza:
hát ha dolgozol, azért a zsebedben ott lehet melletted mondjuk egy kis tasakban, vagy valami.Én pl, ha megyek valahová, nem viszem magammal az egész levelet, hanem kiveszem a következőt és beteszem egy olyan lezárható kis tasakba.Nem tudom mi a neve...
2010. jún. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
vagy ha olyan munkahelyen dolgozol mint pl. bolt
2010. jún. 2. 20:39
 6/10 anonim ***** válasza:
Este 9 kor pontban eddig mindig betudtam venni. Szerintem te is meg tudod oldani, boltban is kiszaladhatsz WCre...
2010. jún. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nincs 5mpd hogy bevedd??
2010. jún. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én már kb 5 éve szedem, vmikor este 7kor veszem be, vmikor 10kor, de még nem lettem terhes. Vagy nem lehet gyerekem :P
2010. jún. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Tényleg bárhova magaddal viheted, aztán ha van egy kis időd, akkor bekapod. Amúgy meg nem kell percre pontosan szedni, semmi bajod nem lesz, ha egy órával később veszed be mondjuk.
2010. jún. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

ha boltban dolgozol az miért olyan nagy probléma? kiveszed a zsebedből és beveszed, ennyi -.-

am me gnem kell mindig percre pontosan, yugodtan lehet órás csúszás

2010. jún. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!