Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Elfeljtettem bevenni a fogamzá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfeljtettem bevenni a fogamzásgátló tablettát, meddig nem véd így? (Tri-regol)

Figyelt kérdés

a tájékoztató szerint, ha 12 órán belül beveszem a kimaradt tablettát, nincs gond. 12 órán túl viszont 1 hétig nem véd. 16 óra után vettem be. tudom, hogy több mint 12 óra, de ugyanabba a kategóriába tartozik, mint ha 2-3 nap maradt volna ki!?

előre is köszönöm az értelmes válaszokat!

18/L


2016. dec. 28. 21:16
 1/1 anonim ***** válasza:

A betegtajekoztato igy irja, kikerult a 12 otas intervallumbol, akkor egy hetig kiegeszito fogamzasgatlast kell hasznalnod.


De...szemely szerint en nem szoktam ilyeneken parazni, mivel szedem mar tibb, mint egy eve, igy volt mar, h egyszerre vettem be ket tablettat, es nem hasznaltam utana semeddig sem kiegeszito vedekezest.

Viszont ha az elso par honapban vagy, akkor tenyleg naxon oda kell meg ezekre figyelni.


Illetve utana is! Nem tanacsolom, h kovesd a peldam, nembiztos, h nem lenne belole problema, csak leirtam a tapasztalataim.

2016. dec. 29. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!