Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A doki yasminelle-t írt fel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A doki yasminelle-t írt fel nekem. leírnátok a tapasztalataitokat róla? sok mellékhatásról olvastam és hallottam, és ezért nem vagyok benne biztos, hogy tényleg ezt kellene szednem.

Figyelt kérdés
2008. okt. 7. 18:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én ezt szedem, és annyi mellékhatása volt,hogy az első hónapban,amíg a szervezetem hozzászokott vérezgettem. Aztán helyreállt minden.Nálam semmi más nem jelentkezett.

2008. okt. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

egyébként meg ez szervezet függő, sok itt az ilyen kérdés h mi a véleményetek erről meg arról a fogigátlóról.

mindenkinek a szervezete máshogy is képes ezt lereagálni, vanolyan tabi ami 10ből 9nek nemjó, de a 10.-nek viszont pont tökéletes. ezért sztem tök felesleges ez a közvéleménykutatás, lehet mindenki aztfogja írni h semmi baj, semmi baj, neked meg pont lesz

ezért sztem az a legjobb ha fogod magad és elkezded szedni. nagy bajod úgysem lesz tőle. ha meg érzed h nincs rád jó hatással, vagy pattanásos lettél tőle, fáj a fejed, hasad, hányingered van akkor abbahagyod és visszamész a dokihoz, és elmondod h ez meg azvan, adjon másikat.

mer most tegyük fel 10ből 8an aztírják h nekik fájt a fejük hasuk akkor fogod magad és visszamész a dokihoz h a gyakorikérdések.hu-n aztírták h nekik fájt a fejük, ezért inkább kérek egy másikat???

tapasztalatot szerezzél inkább, és próbáld ki. legalább tudsz majd normális okot mondani a dokinak és a tünetekből ő is tudni fogja h akkor mi nemvoltjó ebben a gyógyszerben és nagyobb lesz az esély rá h megtalálja a neked megfelelőt

2008. okt. 8. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ja és egyébként majdnem minden fog gátlónak vannak mellékhatásai, úgyhogy abban nereménykedj h kapsz vmi bio fogamzásgátlót
2008. okt. 8. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is ezt szedem, már a 4.levél végén tartok...

Nem híztam egy grammot se, nem véreztem, nem nőttek a melleim, nem fájnak, nem fáj a fejem, a patik szépen elmúltak(a hátamról is!!!), csak néha voltak kisebb hangulatingadozások, de a 3. levél után elmúltak.

Hát kb. ennyi...De amúgy igaza van a 2.hsz.nak, mert a gyógyszer nem konfekció méret! :) Próbáld ki és megtudod, hogy jó-e vagy sem.

2008. okt. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!