Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha a lány elkezd fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a lány elkezd fogamzásgátlót szedni, az mennyi idő után hatásos? Mennyit kell tehát várni, amíg hatni kezd?

Figyelt kérdés
2010. máj. 2. 22:51
 1/10 anonim ***** válasza:
olvasd el a betegtájékoztatót.
2010. máj. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez fogamzásgátlótól függ. Általában adnak hozzájuk egy betegtájékoztatót, amiben minden szépen le van írva. Ha megmondod mi a gyógyszer neve, akkor elolvasom neked, mivel neten is fenn van (ha esetleg elhagytad volna, vagy nem tudod hol keresd).
2010. máj. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
még nincs konkrét gyogyszer. majd most akarunk íratni....csak igy viszonyításképpen kérdeztem...
2010. máj. 2. 23:03
 4/10 anonim ***** válasza:
41%
A mai modenr fogamzásgátló tablettáknál ha a vérzés első napján kezded szedni, akkor azonnal hat, ha az ötödik napon, akkor a következő ciklustól kezdve biztonságos a szex.
2010. máj. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
31%
általában 1 hónap
2010. máj. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha első naptól szeded akkor ált. két hét, ha nem, akkor egy hónap.
2010. máj. 3. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
mikor megjön neki és beveszi rögtön az első nap már lehet azon a héten gumi nélkül, csak a parázósabbak várni szoktak 1hetet/hónapot:)
2010. máj. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ha az 1. szemtől kezdi, akkor az újabbak már az 1. szemtől védenek. 2 hetet azért várjatok.
2010. máj. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát én a biztonság kedvéért várnék egy hónapot, én Milligestet szedek az első napon kezdtem el és a 20. gyógyszer után csináltuk először gumi nélkül, szerintem ha eddig kibírtátok gumival, az az egy hónap már nem oszt nem szoroz...
2010. máj. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Általában min. 2 hetet javasolnak a dokik, de hozzáteszik azt is, hogy ha még biztosabbra akarsz menni, az első hónapban egészítsd ki óvszerrel a védelmet. Én mindenesetre az első 2 hétre tuti használnék gumit is...
2010. máj. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!