Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szuz vagyok, es baratommal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szuz vagyok, es baratommal tervezzuk hogy lefekudnenk. Szerintetek mi a legbiztosabb vedekezezi mod?

Figyelt kérdés

2016. dec. 17. 19:43
 1/7 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

gumi.

A másik a tabletta, de ha nem elég alapos a nődoki, akkor az életed is tönkreteheti. Úgyhogy én azt csak minimum 17. felett javaslom, és akkor is úgy, hogy ragaszkodsz az alapos kivizsgáláshoz. (minimum vérvétel)


Addig az óvszer megfelelő választás.

2016. dec. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi óvszert használtunk + mivel párom is elégge félt a terhességtől, mielőtt elment kihúzta.
2016. dec. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Óvszert ajánlok, gondolom nem voltatok kivizsgáláson, ezért bármit átadhattok egymásnak! Tudom, ő nem olyan és te sem.. de a gomba, a HPV és egyéb dolgok nem válogatnak arc alapján! Ha voltatok már strandon, akkor kb. bármi lappanghat bennetek! Majd szedj gyógyszert később, akkor menjetek vizsgálatra! Addig meg évente elég a rák vizsgálat mindkettőtöknek!

Viszont előtte nézd meg többször is, hogyan kell feltenni a gumit! Ha levegő marad alatta, kilyukad!:)

2016. dec. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha két külön ágyra feküdtök le.
2016. dec. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A kapcsolat elején kb egy évig gumit használtunk. Sose húzta ki elélvezés előtt a párom a farkát, elvégre azért van rajta a gumi... Azóta már több éve fogamzásgátlót szedek, sokkal egyszerűbb és kényelmesebb megoldás.

20L

2016. dec. 20. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kotonnal dugni olyan érzés, mintha a szomszéd kefélne.
2016. dec. 21. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
40%
Vagy külön àgyra feküdjetek le, vagy csináljátik popsiba. Csak így lehettek 100% ban védettek.
2016. dec. 21. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!