Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ellaone esemeny utani fogamzas...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ellaone esemeny utani fogamzasgatlo is okozhat trombozist?

Figyelt kérdés
Megtortent a dolog megszakitassal vedekeztunk, de igy is felek, tudom hulyeseg volt, de a rendes fogamzasgatlot abba kellett hagynom fejfajas miatt......

2016. dec. 14. 10:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Minden fogamzásgátló tabletta okozhat trombózist. De ez benne van a tájékoztatóban... De ha trombózisra vagy hajlamos akkor nem is szedhetnél fogamzásgátló tablettát. Ezt tudnia kéne a nőgyógyászodnak... 22 L
2016. dec. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen tudja mondta is hogy nem tudja megmondani hogy ez az egy tabi okoz e bajt ezt nem tudhatja..... En dontesem hogy be veszem vagy sem csak felek hogy ez az egy Esemeny utani is bajt okozna....
2016. dec. 14. 13:18
 3/10 anonim ***** válasza:
Akkor döntsd el.. Ha nem veszed be és mégis terhes leszel mit csinálsz? Megszülöd vagy mész kapartattni?
2016. dec. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Az olyan tabletták és egyéb hormontartalmú készítmények, amelyik csak progeszteront tartalmaznak, ösztrogént nem, azok nem fokozzák a trombózishajlamot. Szóval nyugodtan vedd be, máskor meg használj óvszert.
2016. dec. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A fejfájás még nem jelenti hogy trombózishajlamod van, ezt akkor lehet kijelenteni ha vérvétel alátámasztja,ilyen volt? Nekem pl az egyiktől fájt évek után, új doki csináltatott újra tesztet és nincs ilyesmi, ez egy mellékhatás, jelzés hogy nem jó már a tabi és más összetételű/dózisú kell. Az eseményutáni csak sárgatesthormont tartalmaz, a fogamzásgátló viszont ösztrogént is és ez az ami fokozza a trombózist.
2016. dec. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ilyen nem volt csak lab zsibbadas es fejfajas nagyon
2016. dec. 14. 17:17
 7/10 anonim ***** válasza:
A lábzsibbadás miatt akkor inkább, a fejfájás annyira nem gázos, mert megszokásnál gyakori még. A láb viszont eléggé.
2016. dec. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom mit csinaljak
2016. dec. 14. 17:49
 9/10 A kérdező kommentje:
Bevettem remelem eletbe maradok:)
2016. dec. 14. 18:14
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert nincs benne ösztrogén!!!
2016. dec. 15. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!