Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Eltudom titkolni, hogy gyógysz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eltudom titkolni, hogy gyógyszert szedek?

Figyelt kérdés
2 éve,amikor volt egy másfél éves kapcsolatom,próbáltam megvezetni anyukámat,hogy szedhessek fogamzásgátlót,de anyukám majdnem hogy agyonvert,amikor megtudta hogy lefeküdtem a barátommal,nem hogy még gyógyszert is iratni. Azóta eltelt 2 év,betöltöttem a 18-at,komoly kapcsolatom van,gyógyszert szeretnék szedni egy nem kívánt terhesség elkerülése érdekében,de nem szeretném,ha anyukám megtudná. Szerintetek ki tudnám vitelezni?
2016. dec. 13. 17:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

18 éves vagy, vagyis nagykorú. Ha anyagilag ki tudod fizetni (zsebpénz, munka, partnered is beszáll), akkor tulajdonképpen anyukádnak semmi köze hozzá. Vizsgálatokra nem szükséges felnőtt, hisz nagykorú vagy, kiíratni megint nem szükséges hozzá, a kiváltásához sem.

Ámde ez nem jelenti azt, hogy ne derülne ki.

De amúgy, ha nincs egészségügyi akadálya annak, hogy szedd, akkor anyukádnak nem mindegy, hogy szeded-e vagy sem? Védekezel, ami jó. Mert ugye 18 évesen abba sincs már elviekben beleszólása, ha nemi életet élsz.

2016. dec. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Annó azt mondta,2 éve,hogy nekem nincs szükségem nemi életet élni. Nem is vitattam tovább a gyógyszer szedését,de lehet most hasonlóan gondolná. Pedig nem prűd az anyukám,ez mégis zavarná
2016. dec. 13. 18:04
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
18 éves vagy. Nagykorú.. Doki felírja. Ha van pénzed kiváltod.. Az orvos nem fogja el mondani anyudnak
2016. dec. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2016. dec. 13. 18:13
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Felírathatod, nem kell ő semmihez. Ha van rá pénzetek és el is tudod tenni (pl a szobádban ne lássa meg, bár más anyuka örülne a lánya védekezne rendesen!) akkor el tudod titkolni.
2016. dec. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
En sem ertem anyukad logikajat.Szerintem mas anyuka osszetenne kezet labat ha a lanya vedekezni akarna a terhesseg ellen ,ehelyett o ellenzi...Nyugodtan szedjed semmi koze hozza.
2016. dec. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!