Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Attól, hogy szed egy nő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Attól, hogy szed egy nő gyógyszert még nem biztos hogy nem lesz terhes ha belemennek?

Figyelt kérdés
Beszélgettem egy fiatal huszonévessel és mondta, hogy ő amikor jár valakivel mivel megbízik benne gumi nélkül szexel és engedi hogy belemenjen, mert úgyis szed gyógyszert. Rosszul tudom, hogy még ilyenkor is érdemes kivenni előtte mielőtt elmegy a pasi?
2016. dec. 9. 15:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
szerinted a gyógyszer mire van? :D
2016. dec. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ritka a teherbeesés,de velem megtörtént,ami ugy derült ki hogy 2 hétig véreztem,elmentem dokihoz d momddta,hogy terhes voltam,de a gyógyszer miatt elment a baba. Fél éve szedtem, sosem felejtettem el,mindent betartottam.
2016. dec. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
hát jó, de én tényleg azt hittem hogy azért a biztonság kedvéért kiveszik vagy csak néha néha ... mert azért mégsem férj és feleségről van szó hanem egy fiatal nőről huszonéves és furáltam mikor mondta, hogy ő mindig engedi.
2016. dec. 9. 16:03
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
90%-ban hat a fogamzásgátló tabletta.. De ismerek olyat aki óra percre vette be a fogamzásgátló tablettát és teherbe esett..
2016. dec. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
ezt értem én, meg nyilván ha már házas egy ember nem akarja megszakítani a végén az együttlétet, de ez tudva, hogy kockázatos tényleg eléggé fura, hogy ha fiatal párok azért mert a nő azt mondja, hogy szed tablettát, a fiu baxik gumit húzni és csodálkozunk hogy ennyi az abortusz. szerintem belemenni a nőbe csak akkor szabadna ha házasok . Mert akkor rátudják, hogy okés, lehet.... vagy ha komoly tartós kapcsolat ... szal értitek
2016. dec. 9. 16:07
 6/8 anonim ***** válasza:
97,3%-ban hat a tesztek szerint az enyém. Aki rendesen szedi, azoknál nagyon ritka eset hogy mellette terhes lesz! Általában nincsenek előtte kivizsgálva és valamilyen hormonzavar, pajzsmirigy baj vagy rossz szedés miatt történik a baj!
2016. dec. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Hülyeség a 90%-os hatékonyság. 100 nőből 1 esik teherbe évente (Pearl index ugyebár) aki rendesen szedi.

És mit jelent a rendesen?

- Közel azonos időpontban minden nap. (1-2 óra még nem para de ez le van írva mindnek a dobozán)

- Ha antibiotikumot szed, akkor 1-1,5 hétig ALATTA és UTÁNA is pl óvszerrel védekezik. Ugyanez hasmenés és hányás idején.

- Valamint bizonyos gyógyteák gyengítik a hatékonyságát.


Alapvetően a gyógyszer lényege, hogy megakadályozza a peteérést. Ezért kell a menstruációs ciklus első napján elkezdni. Plusz kell kis idő míg a szervezetedbe beépül. Elvékonyítja a méhnyálkát, a méhnyakat meg vastagítja.


Akkor érdemes kivenni előtte, ha kétes a nőszemély (hajlamos mondjuk teherbe esni, csakhogy megfogjon egy palit vagy ilyesmi). De teljesen mindegy igazából, mert az előváladékban is lehetnek spermiumok, amiktől ha peches vagy nem szedi a tabit rendesen, teherbe esik. Bár kisebb eséllyel.


20N

2016. dec. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
jaja én azt hittem az előváladék miatt, meg hogy nyilván nincs gumi azért a bizti kedvéért van ez. Jó égő, hogy ennyi idő után tudtam meg. Még nem volt ilyen kapcsolatom hogy idáig eljutottunk volna mármint a gumi nélküli szexig.
2016. dec. 9. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!