Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátlót szedek mégsem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátlót szedek mégsem jött meg?

Figyelt kérdés
Még csak két hónapja szedem, a Minerva nevű fogamzásgátlót. Most vagyok a második levél végén, de nem jött meg. Két hónappal ezelőtt amikor felírta nekem a doki ultrahanggal is megvizsgált és a jobb petefészkemben talált egy 2,9-es cisztát. Terhességet én kizárnám mert olyan 5 héttel ezelőtt szakítottam az exemmel és azóta senkivel nem voltam együtt, mivel tegnap kellett volna megjönnie és nem jött, megijedtem kértem időpontot dokitól de csak jövőhétre kaptam. Biztos ami biztos vettem tesztet és reggel teszteltem is, de negatív lett az eredmény. Nem értem a dolgot, lehetséges hogy a ciszta zavar be?

2016. dec. 13. 14:35
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges az is, hogy a tested még nem szokta meg ezt a hormonbombát, ezért egy napos késéstől ne ijedj meg! Mielőtt elkezdtem fogamzásgátlót szedni, szinte mindig ugyanakkor jött meg, amióta szedem, a 2-3-ik napon jön meg az utolsó tabi után. Ettől nem kell megijedni, bár nem tudom mennyire befolyásolja a ciszta, de remélem tudtam segíteni valamennyire:)
2016. dec. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ. Megjött ma szóval megnyugodtam :)
2016. dec. 14. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!