Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 13napja szedek fogamzásgátlót,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13napja szedek fogamzásgátlót, lehet baj?

Figyelt kérdés
A papírra az van írva az első szem után hat. Ezt nem hiszem el természetesen,az orvosom azt mondta hogy 10 nap után kezdhetek el más védekezés nélkül szexelni. Bőven kivártam, tegnap megtörtént. Csak van egy kis közti vérzésem, és barna folyás ami a héten volt pár nap,ma is tart. Anyukámmal elmondtam teljesen ki van akadva. Odaállítottam elé"Anya, megvolt" tudja hogy van ez a vérzésem,azt mondta hogy ő azért használt volna gumit és így odavágta"majd nevelheted". Nagyon beparáztam. Csak nem lehetek terhes. Segítsen valaki.

2016. nov. 26. 15:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én az első egy hónapban vártam vele, gumival védekeztünk közben, mert ezt mondta a dokim, de ezt biztos fogamzásgátlótól függ. Egyébként ha közti vérzésed van, hogy lennél terhes? A betegtájékoztatóban (legalábbis ami nekem van) le van írva, hogy az első hónapban lehet pecsételő, köztes vérzésed.
2016. nov. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szép kis anya az ilyen.. ezzel aztán segít!

Amíg vérezgetsz vagy nem telik el az 1. hónap, addig nem ajánlott szexelni, mert még nem szokott hozzá rendesen a szervezeted vagy nem hat rendesen. Az 1. hónapban ez természetes, nem jelent hatáscsökkenést.

Magyarul: nyugodj meg!

Ilyen helyzetekben ne a primitív anyádtól várj tanácsot, mielőtt bármit cselekszel kételkedve, mindig hívd fel az orvost! Az a dolga, hogy tudjon mindent! Most is felhívhatod pl. az orvosi ügyeletet, hogy megnyugodj!

2016. nov. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
55%
Háát... Miért nem lehet kivárni azt a nyavalyás 1 hónapot? Gyógyszer és szervezetfüggő mennyi idő kell. Ha a szervezeted ráállt a 10 nap alatt akkor nem lesz baj. Ha nem... inkább hívd a nőgyógyászod!
2016. nov. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!