Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Roaccutan, L-Thyroxin (...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Roaccutan, L-Thyroxin ( 50mg), és Belara szedhető együtt?

Figyelt kérdés
Pajzsmirigy alul működésem van( thyroxint kell szednem), a bőröm iszonyatos ronda(roaccutant írt fel a bőrgyógyász),a Belara a Roaccutan miatt kell...
2008. okt. 6. 11:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Kérdezz orvost, hétköznapi halandó nem tudhatja, milyen hatást fejthetnek ki együtt.
2008. okt. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Amikor elmész dokihoz, akkor meg kell említeni, hogy szedsz gyógyszereket ilyet meg ilyet erre meg arra, mert akkor ő el tudja dönteni, hogy milyet írhat fel, ami nem ütközik mondjuk a másik kettővel! A Roac meg a Belara együtt kell, a bőrgyógyászok szokták is mondani, mert ha a Roac mellett terhes leszel és meg akarnád tartani mondjuk, nagy az esélye, hogy sérült lesz! A másik gyógyszeredről nem tudok nyilatkozni, azt dokitól kéne megkérdezni!
2008. okt. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is szedek l-thyroxin és amikor a doki írt fel belarát én megkérdeztem tőle, hogy lehet-e együtt szedni. Erre azt válaszolta, hogy nem tudja, majd kiderül, hogy reagál a szervezetem.
2008. okt. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!