Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kihányt fogamzásgátló- mi a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kihányt fogamzásgátló- mi a teendő?

Figyelt kérdés
Lindynette fogamzásgátlót szedek egy éve. November 11.-én 20:00kor bevettem a tablettát (éhgyomorra), de 21:00-kor betegség miatt hánytam. A következő tablettát a szokott idő szerint november 12.én 20:00kor bevettem és a szedést folytattam. A kihányt tabletta az adott levél 4. szeme volt. A következő alkalmakkor kiegészítő védekezést, óvszert használtam. A kérdésem, hogy november 25.-én már lehet az együttlét óvszer nélkül, vagy ezt a levelet végigszedve már csak óvszer használata mellett szabad és csak a menzesz utáni új levél véd rendesen?
2016. nov. 25. 11:30
 1/8 anonim ***** válasza:

Olvasgasd a tájékoztatót,abba le van írva,hogy meddig kell kiegészítő védekezés...

Bár látom nem megy!!

Tudod,nem dísznek adják mellé!!

2016. nov. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lindynette, betegtajekoztato -> google. En is megtalaltam benne.
2016. nov. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az értelmes válaszokat. A problémám nem az, hogy nem tudok olvasni. A betegtájékoztatót végigolvastam.

Ott viszont azt írja, hányás esetén úgy járjon el, mint az elfelejtett szemnél: azaz azonnal vegye be a kihagyott szemet, majd folytassa.

Viszont én kihánytam, magyarul nincsen kihagyott szem, amit bevehetnék.

2016. nov. 25. 14:39
 4/8 anonim ***** válasza:
Pótlevél.
2016. nov. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Olyanom nincs, mert soha nem felejtettem el
2016. nov. 25. 16:05
 6/8 A kérdező kommentje:
Mist már egyébként sem számít, sokra megyek a pótlevéllel...nem is ez volt a kérdésem, hanem hogy mikortól lehet kiegészítő védekezés nélkül együtt lenni
2016. nov. 25. 16:06
 7/8 anonim ***** válasza:
Én sem felejtettem el soha, de ilyen esetekre az évek alatt nagyon is hasznos volt, mert bizony előfordult, hogy elrontottam a gyomromat, vagy elkapott egy jó kis vírus, és könnyebb pótolni, mint sakkozgatni, meg aggódni, hogy "jó, letelt az egy hét kiegészítős időszak - mert egyébként annyi kell, kiderül a szövegből, hiszen a kijön belőled, az olyan mintha be sem vetted volna -, de vajon, már minden oké-e?". Sok aggódást megspórolhatsz vele.
2016. nov. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy jo lenne egy ilyen potlevel, de az annyi ev alatt amennyit beszednek egy ilyen potlevelrol, addigra lejar.

De egyebkent ez nem rossz otlet, at fogom gondolni.

Az zavart ossze, hogy a betegtajekoztatot elolvastam, szamomra nem volt teljesen egyertelmu, ezert felhivtam egy veszhelyzeti szamot, ott pedig azt mondtak, a honap vegeig mar kiegeszito vedekezes kell...

Ket het telt el, remelem, mar ved teljesen

2016. nov. 25. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!