Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló, rossz sorrend....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló, rossz sorrend. Mi a teendő?

Figyelt kérdés

Ez a 4. levelem és figyelmetlen voltam,nem követtem a nyilat (se a számokat) és a második sorban a 8. tabletta helyett a 14. vettem be,és ma tűnt fel a 10.szemnél,hogy rossz sorrendben haladok. Vagyis a második sorból maradt még lét szemem.


A tájékoztató nem írja,hogy egyfázisú lenne e vagy sem,csak azt hogy kombinált. Ez azt jelenti,hogy nagyon elrontottam?Mit tegyek?


A 24 tablettám mind fehér színű,a maradék 4 (placebók) zöldek.


2016. máj. 25. 23:03
 1/5 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem mondani,hogy Rezia nevű tablettát szedek
2016. máj. 25. 23:03
 2/5 anonim ***** válasza:

"minden nap egy fehér tablettát vegyen be az első 24 napban, majd naponta egy zöld tablettát az utolsó 4 napban. Ezután rögtön kezdje el a következő csomag szedését (24 fehér tabletta és 4 zöld tabletta). Így nincs tablettaszedési szünet a csomagok között.

Mivel a tabletták összetétele eltérő, fontos, hogy a csomag "Start" felirattal ellátott első tablettájával kezdje a szedést, majd naponta vegyen be egy tablettát. A helyes sorrend betartása érdekében kövesse a csomagolásra nyomtatott nyilak irányát és a számozást!"

0-Feltételezem ezt már te is elolvastad,a betegtájékoztatóban.

1-Holnap felhívod a nőgyógyászod és tanácsot kérsz.

2-Ezt az oldalt messzire elkerülöd,mert nem egy anonim oldal szexuális kategóriáját látogató(kanos) emberekre(akik főleg tinik)kell rábízni a szervezeted/egészséged,hanem az orvosodra,aki a gyógyszert is felírta.

2016. máj. 26. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Egy gyógyszerész is tud segíteni, nem kell most ezért fizetned dokinál :)

2016. máj. 26. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindegyik feherben ugyanaz van, a betuk nyilak azert vannak hogy eszrevedd hogy esetleg meg nem vetted be.
2016. máj. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben, koszonom a válaszokat!
2016. máj. 26. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!