Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátlás probléma (? )

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátlás probléma (? )

Figyelt kérdés

Sziasztok! 5 éve szedek fogamzásgátlót, és tegnap este vettem észre, hogy a vasárnapit elfelejtettem bevenni! Öt év alatt egyszer sem fordult elő ilyen, el sem tudom képzelni, hogy történhetett ez. Olvastam a betegtájékoztatot, és két lehetőség van (3. héten vagyok): vagy rögtön abbahagyom a fog. gátlót és szünetet tartok, vagy vegyem be minél előbb a szemet, akkor is, ha másnap sikerül a következő szemmel. Na már most, az első lehetőség nem opció, mivel hétfőn bevettem a következő szemet, aztán kedden is, és ekkor vettem észre a vasárnapi szemet amit nem vettem be. Viszont nem tudom, hogy mennyire késő bepótolni, és aztán folytatom rögtön 2. levéllel (optimális esetben ma lenne az utolsó szem).

Mielőtt kérdeznétek, nőgyógyászhoz nem tudok menni, mert vidéken vagyok, és nem tudok telefonálni sem.

Másfél hete volt az aktus, így gondolom a teherbeesés esélye szinte nulla, bár nem lenne probléma, ha jönne mégis.

A kérdés: szerintetek hogyan csináljam? Folytassam a következő levéllel szünet nélkül, vagy tartsak?

Köszönöm mindenkinek a választ.



2016. nov. 23. 12:51
 1/1 anonim válasza:
Szünet nélkül.
2016. dec. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!