Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Sürgős! Ha a fogamzásgátlómból...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sürgős! Ha a fogamzásgátlómból az első héten elfelejtettem bevenni egy tablettát tegnap, de kevesebb mint 24 óra alatt bevettem, mennyi az esélye a terhességnek?

Figyelt kérdés
A hétvégén létesítettünk szexuális aktust a barátommal óvszer nélkül, úgyhogy már a 72 órás tablettáról is lecsúsztam.

2016. nov. 22. 21:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Én a helyedben átfogalmaznám ezt a kérdést.

A barátoddal a hétvégén voltatok együtt.

Te a tablettaszedés első hetét kezded,amiből kimaradt egy szem,a tegnapi,ami azt jelenti,hogy te hétfőn kezdtél el tablettát szedni és előtte szexeltél...kb ez jön le az írásodból.

Ha ez így korrekt,akkor nem is értem,hogy mi a kérdés,hiszen minden védekezés nélkül szexeltetek...

2016. nov. 23. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igazad van, tényleg elég félreérthetően fogalmaztam. Természetesen az új levél első hetéből (vagy első sorából, ki hogy mondja) felejtettem el bevenni a tablettát, egyébként már 2 éve szedem. Soha nem szexelnék bármiféle védekezés nélkül :)
2016. nov. 23. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!