Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet bajom? Mit tegyek? A...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet bajom? Mit tegyek? A napokban kell megjöjjön

Figyelt kérdés

A párommal voltam és kiszakadt a gumi de vízszintesen és hallani lehetett ahogyan kiszakadt. Úgy történt hogy mikor belém akart hatolni akkor hallani lehetett ahogy kiszakad és azonnal kivette de nem jött le. Nem volt teljesen bennem csak a makk és ahogy kihúzta a gumi sem maradt bennem hanem rajta volt az eleje. Nem ment még el hála égnek de tudom az előváladékban is lehet. Annyi volt hogy ahol kiszakadt az a rész nem volt bennem és a többi sem jött le róla így kivette belőlem. Előtte már együtt voltunk de végig védekeztünk de egyből abba hagytuk. Mennyi az esélye hogy terhes leszek? Nagyon nem szeretnék babát.

A napokban kell megjöjjön és persze tesztet is vettem ami negatív lett mert 15-én kellett volna megjöjjön bár múlthónapban 19-én jött meg a vérzésem. Felvagyok puffadva meg ingerlékeny vagyok.



2016. nov. 17. 21:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Kezdjé keresni rácsoságyat....
2016. nov. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem ment el bennem, régebben is kérdeztem 1-2 hete akkor sokan azt írták nincs esélye valaki meg hogy nem sok
2016. nov. 17. 22:03
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy terhes nyugi
2016. nov. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nem vagy az szerintem ,a stressztől is késhet amúgy.
2016. nov. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Aktus után két hétig a teszt még nem mutat pontos eredményt, szóval én tesztelnék még egyet. Egyébként elég kicsi az esély.

20L

2016. nov. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
18-án meg is jött rendben. Most a negyedik nap gyengébb kezd lenni de rendesen volt meg erősen és nem tért el semennyire sem. Így már nyugodt vagyok
2016. nov. 21. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!