Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kiszeretnem hagyni az egy het...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiszeretnem hagyni az egy het szunetet es egybe beszedni ket honapot. Lehetseges?

Figyelt kérdés
3 het mulva nyaralni megyek es az elso ott toltott hetemen jonne meg de szeretnem skippelni. Az orvos aztmondta egyszer belefer de kivancsi lennek mas velemenyekre is aki mar csinalt ilyet. Meg soha nem szedtem egybe ket honapot egyszer szedtem tovabb egy hettel meg a nyaron. Koszi elore is :)
2016. nov. 15. 14:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Szabad ilyet csinálni, de arra készülj fel, hogy akár hónapokig össze-vissza fog megjönni hónap közben! Nem biztos, de simán előfordulhat.

Ezt úgy szokták inkább, hogy csak 5-6db üres napot tartanak 7 helyett, tehát csak 1-2 nappal tolják el, de pl. egymás után 2 hónapban. De semmiképp nem többször!

2016. nov. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is csináltam már így,nekem semmi problémám nem volt,majd a második levél után tartottam a szünetet és rendesen megjött utána.Pecsételő vérzésem sem volt közben.
2016. nov. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is csináltam már így. Ahogy a betegtájékoztató írja vagy ahogy a doki mondja úgy szedd és nem lesz gond.
2016. nov. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

koszonom a kommenteket! mindig rendesen szedem, a doki szerint rendben lesz csak felek tole h utana honapokig gond lesz ahogy itt irta valaki az iment. viszont ezt elore meg nemlehet tudni hogyan reagal ra a szervezetem sajnos :/


ha vannak meg tapasztalatok osszatok meg velem legyszi! :)

2016. nov. 15. 15:57
 5/6 anonim ***** válasza:

Én tologattam már mindkét módon (rövidebb szünettel meg egyben szedéssel is), soha nem volt belőle problémám, pecsételés sem, legfeljebb annyi, hogy a következő "rendes" vérzés más mennyiségű volt, mint az átlag - pl a rövidebb szünetnél alig-alig jött meg, az egyben szedésnél meg a következő erősebb volt.


Annyi a lényeg, hogy fél éven belül egynél többször nem érdemes (sőt, inkább minél ritkábban), illetve ha egyben szedni akarsz, akkor azért készülj fel esetleg pecsételésre, mert van, akinél jellemző néhány napig.

2016. nov. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Meg lehet csinálni, én akkor csináltam, amikor kihagytam egy szemet a végéről véletlenül. De a következő mensi borzasztó volt, hisztis voltam meg fájt, a mennyisége is több volt. Egyszer nem lesz bajod tőle, a pecsételés esélyes, de gondold át.
2016. nov. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!