Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tartsam meg a tablettamentes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tartsam meg a tablettamentes hetet?

Figyelt kérdés
Szombaton elfelejtettem bevenni a fogamzasgatlot (tudom, felelotlenseg, stb..), 3.hetben voltam, a szombatival egyutt 5 tablettat nem vettem meg be. Vasarnap bevettem 2-t, de ma megjott (legalabbis gorcsol a hasam, es erosen barna folyasom van). Kezdjem el a tablettamentes hetet, vagy ugyanugy folytassam, es vegyem meg be ma es holnap azt a 3 szemet? Kiegeszito vedekezes melyik esetben szukseges es meddig? Termeszetesen elolvastam a betegtajekoztatot, de kivancsi vagyok a tapasztalatokra es velemenyekre.
2016. nov. 14. 15:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát.. ha te tapasztalatnak hiszel nem a papírjának, akkor jobb lenne gumit használnod..

Le van írva mit kell csinálni, ez nem valami kínai 100 forintos játék, hogy marhaság legyen bele írva, ez egy komoly hormongyógyszer, amit ha nem szedsz rendesen, akkor nem hat!

Bevetted a kihagyott szemet is és a mait is? Ez alap.. de a legtöbb fajtánál a szünetet ki kell hagyni! De ha neked nem ez van odaírva, mit kísérletezgetsz? Gyereket akarsz??

2016. nov. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Amúgy szedd rendesen a többi maradékot szerdáig (ha jól számoltam az 5db-ot), csütörtökön pedig ne szünetet kezdj, hanem a következő levelet! Az orvos elmondta volna, ha felhívod, de benne van a tájékoztatóban is!

Tesztelj majd a 3. héten és lehet össze-vissza fogsz vérezni, de ez természetes! Védekezni 1 hétig kell, de ha biztosat akarsz inkább 2!

2016. nov. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mivel már bevetted a dupla szemet, így már nem játszik az, hogy hamarabb kezdd a szünetet, ahhoz vasárnap már nem szabadott volna beszedned a maradékot.

Jelenleg az a megoldás működőképes, hogy egyáltalán nem tartasz szünetet a két levél között.


Elvileg ennek kell leírva legyen a fogamzásgátlód tájékoztatójában is - ha mégsem ez van benne, akkor meg logikusan aszerint járj el... Ugyanis, megsúgom, nem minden bogyó egyforma, és a más hatóanyag más módszert kívánhat esetleg.

2016. nov. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!